О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата Карасуского района
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 21 апреля 2016 года № 83
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Карасуского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района А. Шамшиев
Приложение
к постановлению акимата
от 21 апреля 2016 года
№ 83
Перечень утративших силу постановлений акимата Карасуского района
1. Постановление акимата Карасуского района от 11 июня 2012 года № 193 "Об установлении квоты рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов № 9-13-152 от 19 июня 2012 года, опубликовано в райнной газете "Қарасу-өнірі" от 20 июня 2012 года).
2. Постановление акимата Карасуского района от 11 июня 2012 года № 194 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов № 9-13-153 от 19 июня 2012 года, опубликовано в районной газете "Қарасу-өнірі" от 20 июня 2012 года).

Қарасу ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылған деп тану туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 83 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-зі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабынын 8-тармағына сәйкес, Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшағы сәйкес Қарасу ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылған деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Шәмшиев
Қарасу аудан әкімдігінің
2016 жылдың 21 сәуірдегі
№ 83 қаулысына қосымша
Қарасу ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Қарасу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 11 маусымдағы № 193 "Интернаттық ұымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2012 жылғы 19 маусымдағы № 9-13-152 тіркелген, 2012 жылғы 20 маусымдағы "Қарасу өңірі" аудандық газетінде жарияланған).
2. Қарасу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 11 маусымдағы № 194 "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2012 жылғы 19 маусымдағы № 9-13-153 тіркелген, 2012 жылғы 20 маусымдағы "Қарасу өңірі" аудандық газетінде жарияланған).