О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Наурзумского района
Постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 29 апреля 2016 года № 94
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Наурзумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Наурзумского района от 20 октября 2011 года № 446 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 2 ноября 2011 года № 9-16-125, опубликованное в газете "Науырзым тынысы" 18 ноября 2011 года № 33);
2) постановление акимата Наурзумского района от 16 января 2012 года № 4 "Об установлении квоты рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 7 февраля 2012 года под № 9-16-133, опубликованное в газете "Науырзым тынысы" 20 февраля 2012 года № 5);
3) постановление акимата Наурзумского района от 10 октября 2012 года № 300 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 октября 2012 года под № 3854, опубликованное в газете "Науырзым тынысы" 22 ноября 2012 года № 32).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Акима района Т. Даиров

Науырзым ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 94 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46-бабына сәйкес Науырзым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Науырзым ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 20 қазандағы № 446 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 2 қарашада № 9-16-125 болып тіркелген, 2011 жылғы 18 қарашада № 23 "Науырзым тынысы" аудандық газетінде жарияланған);
2) "Интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Науырзым ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 16 қантардағы № 4 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 7 ақпандағы № 9-16-133 болып тіркелген, 2012 жылғы 20 ақпанда № 5 "Науырзым тынысы" аудандық газетінде жарияланған);
3) "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Науырзым ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 10 қазандағы № 300 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 24 қазандағы № 3854 болып тіркелген, 2012 жылғы 22 қарашада № 5 "Науырзым тынысы" аудандық газетінде жарияланған).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Даиров