О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Петропавловска
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29 февраля 2016 года № 451
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 21-1, 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года "Об утверждении Правил ведения мониторинга подзаконных нормативных правовых актов" акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Петропавловска, согласно приложению.
2. Юридическому отделу аппарата акима города (Серикбаева А.М.) известить Департамент юстиции Северо-Казахстанской области о принятом постановлении в установленном законодательством порядке.
3. Государственному учреждению "Отдел внутренней политики города Петропавловска" опубликовать данное постановление в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Бакеева А.С.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким города М. Тасмаганбетов
Приложение к постановлению акимата города от 29 февраля 2016 г. № 451
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Петропавловска
1. Постановление акимата города Петропавловска "Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска" от 25 декабря 2014 года № 2482 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3031 от 29 декабря 2014 года, опубликовано в газетах "Проспект СК" от 23 января 2015 года № 3, "Қызылжар нұры" от 23 января 2015 года № 3);
2. Постановление акимата города Петропавловска "О внесении изменения в постановление акимата города Петропавловска от 25 декабря 2014 года № 2482 "Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска" от 13 апреля 2015 года № 674 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3244 от 6 мая 2015 года, опубликовано в газетах "Проспект СК" от 15 мая 2015 года № 18, "Қызылжар нұры" от 15 мая 2015 года № 18);
3. Постановление акимата города Петропавловска "Об определении целевых групп и установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории города Петропавловск, на 2015 год" от 16 февраля 2015 года № 319 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3166 от 17 марта 2015 года, опубликовано в газетах "Қызылжар нұры" от 27 марта 2015 года № 13, "Проспект СК" от 27 марта 2015 года № 13);

Петропавл қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 451 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабы 8-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-140-баптарына, "Заңға тәуелді нормативтік құқықтық актілердің мониторингін жүргізу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы қаулысына сәйкес Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Петропавл қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын, қосымшаға сәйкес.
2. Қала әкімі аппаратының заң бөлімі (А.М. Серікбаева) заңнамамен белгіленген тәртіпте Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментін қабылданған қаулы туралы хабардар етсін.
3. "Петропавл қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны бұқаралық ақпарат құралдарында жарияласын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы А.С. Бакеевке жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
М. Тасмағанбетов
Қала әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 451 қаулысына қосымша
Петропавл қаласы әкімдігінің кейбір күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. "Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 2482 қаулысы (2014 жылғы 29 желтоқсандағы Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде тіркелген № 3031, "Қызылжар нұры" газетінің 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 3, "Проспект СК" газетінің 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 3 сандарында жарияланған);
2. "Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 2482 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Петропавл қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 13 сәуірдегі № 674 қаулысы (2015 жылғы 06 мамырдағы Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде тіркелген № 3244, "Қызылжар нұры" газетінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 18, "Проспект СК" газетінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 18 сандарында жарияланған);
3. "2015 жылға Петропавл қаласы аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу және нысаналы топтарды анықтау туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 319 қаулысы (2015 жылғы 17 наурыздағы Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде тіркелген № 3166, "Қызылжар нұры" газетінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № 13, "Проспект СК" газетінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № 12 сандарында жарияланған);

4. Постановление акимата города Петропавловска "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений кандидатам в Президенты Республики Казахстан для проведения встреч с избирателями в городе Петропавловске" от 12 марта 2015 года № 493 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3162 от 16 марта 2015 года, опубликовано в газетах "Қызылжар нұры" от 20 марта 2015 года № 11, "Проспект СК" от 20 марта 2015 года № 11);
5. Постановление акимата города Петропавловска "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год" от 8 мая 2015 года № 848 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3263 от 2 июня 2015 года, опубликовано в газетах "Қызылжар нұры" от 12 июня 2015 года № 23, "Проспект СК" от 12 июня 2015 года № 23);
6. Постановление акимата города Петропавловска "О внесении изменений в постановление акимата города Петропавловска от 08 мая 2015 года № 848 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год" от 16 сентября 2015 года № 1607 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3416 от 16 октября 2015 года, опубликовано в газетах "Қызылжар нұры" от 20 ноября 2015 года № 46, "Проспект СК" от 20 ноября 2015 года № 46);
7. Постановление акимата города Петропавловска "Об определении оптимальных сроков сева приоритетных сельскохозяйственных культур на второй культурооборот в 2015 году в городе Петропавловске" от 17 июля 2015 года № 1305 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3351 от 19 августа 2015 года, опубликовано в газетах "Қызылжар нұры" от 28 августа 2015 года № 34, "Проспект СК" от 28 августа 2015 года № 34).

4. "Петропавл қаласында Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттардың сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жай ұсынуға және үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар белгілеу туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 493 қаулысы (2015 жылғы 16 наурыздағы Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде тіркелген № 3162, "Қызылжар нұры" газетінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 11, "Проспект СК" газетінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 11 сандарында жарияланған);
5. "2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 08 мамырдағы № 848 қаулысы (2015 жылғы 2 маусымдағы Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде тіркелген № 3263, "Қызылжар нұры" газетінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 23, "Проспект СК" газетінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 23 сандарында жарияланған);
6. "2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 08 мамырдағы № 848 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 1607 қаулысы (2015 жылғы 16 қазандағы Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде тіркелген № 3416, "Қызылжар нұры" газетінің 2015 жылғы 20 қарашадағы № 46, "Проспект" газетінің 2015 жылғы 20 қарашадағы № 46 сандарында жарияланған);
7. "Петропавл қаласында 2015 жылы екінші дақыл айналымына басым ауыл шаруашалақ дақылдарын егудің оңтайлы мерзімдерін аныктау туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 1305 қаулысы (2015 жылғы 19 тамыздағы Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде тіркелген № 3351, "Қызылжар нұры" газетінің 2015 жылғы 28 тамыздағы № 34, "Проспект СК" газетінің 2015 жылғы 28 тамыздағы № 34 сандарында жарияланған).