О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 4 мая 2016 года № 117
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района В. Дудов
Приложение к постановлению акимата района имени Габита Мусрепова от 4 мая 2016 года № 117
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
1. Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 28 марта 2008 года № 73 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-5-61 от 7 мая 2008 года, опубликовано 31 мая 2008 года в районной газете "Есіл Өңірі", 31 мая 2008 года в районной газете "Новости Приишимья").
2. Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 3 марта 2009 года № 37 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-5-91 от 30 марта 2009 года, опубликовано 18 мая 2009 года в районной газете "Есіл Өңірі", 18 мая 2009 года в районной газете "Новости Приишимья").
3. Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 18 марта 2013 года № 111 "Об установлении квоты рабочих мест для отдельных категорий граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2258 от 26 апреля 2013 года, опубликовано 6 мая 2013 года в районной газете "Есіл Өңірі", 6 мая 2013 года в районной газете "Новости Приишимья").
4. Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 17 ноября 2015 года № 457 "Об определении целевых групп и установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области, на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3504 от 18 декабря 2015 года, опубликовано 28 декабря 2015 года в районной газете "Есіл Өңірі", 28 декабря 2015 года в районной газете "Новости Приишимья").

Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 4 мамырдағы № 117 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 ақпандағы Заңының 27-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі В. Дудов
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2016 жылғы 4 мамырдағы № 117 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің кейбір күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. "Мүгедектер үшін жұмыс орнының квотасын белгілеу туралы" аудан әкімдігінің 2008 жылғы 28 наурыздағы № 73 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің 2008 жылғы 7 мамырдағы № 13-5-61 мемлекеттік тізілімінде тіркелді, 2008 жылғы 31 мамырдағы "Есіл Өңірі" аудандық газетінде, 2008 жылғы 31 мамырдағы "Новости Приишимья" аудандық газетінде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
2. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2009 жылғы 3 наурыздағы № 37 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілер тіркеу мемлекеттік реестрінде 2009 жылғы 30 наурызда № 13-5-91 тіркелді, 2009 жылғы 18 мамырдағы "Есіл Өңірі" аудан газетінде, 2009 жылғы 18 мамырдағы "Новости Приишимья" аудан газетінде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
3. "Жекелеген санаттағы азаматтар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2013 жылғы 18 наурыздағы № 111 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 2258 мемлекеттік тізілімінде тіркелді, 2013 жылғы 6 мамырдағы "Есіл Өңірі" аудандық газетінде, 2013 жылғы 6 мамырдағы "Новости Приишимья" аудандық газетінде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
4. "2016 жылға Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының аумағында тұратын, нысаналы топтарына жататын тұлғалардың нысаналы топтарын анықтау және қосымша тізімін белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2015 жылғы 17 қарашадағы № 457 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 3504 мемлекеттік тізілімінде тіркелді, 2015 жылғы 28 желтоқсандағы "Есіл Өңірі" аудандық газетінде, 2015 жылғы 28 желтоқсандағы "Новости Приишимья" аудандық газетінде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.

5. Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 8 февраля 2016 года № 21 "Об организации общественных работ в районе имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3646 от 4 марта 2016 года, опубликовано 14 марта 2016 года в районной газете "Есіл Өңірі", 14 марта 2016 года в районной газете "Новости Приишимья").

5. "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2016 жылғы 8 ақпандағы № 21 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің 2016 жылғы 4 наурыздағы № 3646 мемлекеттік тізілімінде тіркелді, 2016 жылғы 14 наурыздағы "Есіл Өңірі" аудандық газетінде, 2016 жылғы 14 наурыздағы "Новости Приишимья" аудандық газетінде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.