О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата района
Постановление акимата Исатайского района Атырауской области от 15 апреля 2016 года № 71
Руководствуясь статьей 21-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившими силу некоторые постановления акимата района, согласно приложению к настоящему постановлению.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района М.Р. Утегалиева.
Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Аким района Т. Султанбеков
Приложение к постановлению акимата района от 15 апреля 2016 года №71
Перечень постановлений акимата района, признаваемых утратившими силу
Постановление акимата района от 24 мая 2011 года № 84 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов, лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4-4-182, опубликованное 23 июня 2011 года в газете "Нарын таны");
Постановление акимата района от 11 октября 2012 года № 182 "О внесении изменений в постановление районного акимата от 24 мая 2011 года № 84 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов, лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2628, опубликованное 25 октября 2012 года в газете "Нарын таны");
Постановление акимата района от 10 декабря 2015 года № 236 "О внесении изменения в постановление районного акимата от 24 мая 2011 года № 84 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов, лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3402, опубликованное 07 января 2016 года в газете "Нарын таны").

Аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 71 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабын басшылыққа алып аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Осы қаулының қосымшасына сәйкес аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Р. Өтеғалиевке жүктелсін.
Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Аудан әкімі Т. Сұлтанбеков
Аудан әкімдігінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 71 қаулысына қосымша
Аудан әкімдігінің күші жойылды деп танылатын қаулыларының тізбесі
1. "Ауданда мүгедектерді, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды жұмыспен қамтуды ұйымдастыру үшін жұмыс орындарының квоталарын белгілеу туралы" аудан әкімдігінің 2011 жылғы 24 мамырдағы № 84 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-4-182 тіркелген, 2011 жылғы 23 маусымда "Нарын таңы" газетінде жарияланған);
2. "Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 24 мамырдағы № 84 "Ауданда мүгедектерді, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды жұмыспен қамтуды ұйымдастыру үшін жұмыс орындарының квоталарын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" аудан әкімдігінің 2012 жылғы 11 қазандағы № 182 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2628 тіркелген, 2012 жылғы 25 қазанда "Нарын таңы" газетінде жарияланған);
3. "Ауданда мүгедектерді, қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды жұмыспен қамтуды ұйымдастыру үшін жұмыс орындарының квоталарын белгілеу туралы" аудан әкімдігінің 2011 жылғы 24 мамырдағы № 84 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" аудан әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 236 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3402 тіркелген, 2016 жылғы 07 қаңтарда "Нарын таңы" газетінде жарияланған);