О признании утратившими силу некоторых нормативных правовых постановлений акимата города Арыс
Постановление акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 3 июня 2016 года № 179
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые постановления акимата города Арыс, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Дилдабекова Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким города С.Ертай
Приложение к постановлению
акимата города Арыс
от 03.06.2016 года № 179
Перечен некоторые нормативные правовые постановления акимата города Арыс утративших силу
1. Постановление акимата города Арыс от 1 октября 2014 года № 504 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2832, опубликовано в газете "Арыс ақиқаты" 25 октября 2014 года № 45 (5935).
2. Постановление акимата города Арыс от 28 мая 2015 года № 304 "О внесении изменений в постановление акимата города Арыс от 1 октября 2014 года № 504 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3220, опубликовано в газете "Арыс ақиқаты" 11 июля 2015 года № 28 (5970).
3. Постановление акимата города Арыс от 14 января 2015 года № 25 "Об утверждении Регламента акимата города Арыс" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3013, опубликовано в газете "Арыс ақиқаты" 21 февраля 2014 года № 8-9 (5951).
4. Постановление акимата города Арыс от 29 января 2016 года № 46 "О внесении дополнений в постановление акимата города Арыс от 14 января 2015 года № 25 "Об утверждении Регламента акимата города Арыс" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3602, опубликовано в газете "Арыс ақиқаты" 2 апреля 2016 года № 15.(6009)

Арыс қаласы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 3 маусымдағы № 179 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8-тармағына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Арыс қаласы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Ділдәбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С.Ертай
Арыс қаласы әкімдігінің
03 маусымдағы 2016 жылғы
№ 179 қаулысына қосымша
Арыс қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының тізбесі
1. Арыс қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 1 қазандағы № 504 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2832 болып тіркелген "Арыс ақиқаты" газетінің 2014 жылғы 25 қазандағы № 45 (5935) нөмірінде жарияланған) қаулысы.
2. Арыс қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 304 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Арыс қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 1 қазандағы № 504 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3220 болып тіркелген "Арыс ақиқаты" газетінің 2015 жылғы 11 шілдедегі № 28 (5970) нөмірінде жарияланған) қаулысы.
3. Арыс қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 14 қаңтардағы № 25 "Арыс қаласы әкімдігінің Регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3013 болып тіркелген "Арыс ақиқаты" газетінің 2014 жылғы 21 ақпандағы № 8-9 (5951) нөмірінде жарияланған) қаулысы.
4. Арыс қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы № 46 "Арыс қаласы әкімдігінің Регламентін бекіту туралы" Арыс қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 14 қаңтардағы № 25 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3602 болып тіркелген "Арыс ақиқаты" газетінің 2016 жылғы 2 сәуірдегі № 15 (6009) нөмірінде жарияланған) қаулысы.