О признании утратившим силу некоторых решений Толебийского районного маслихата
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24 июня 2016 года № 5/22-VI
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан № 964 от 25 августа 2011 года "Об утверждении Правил проведения правового мониторинга нормативных правовых актов", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Толебийского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Ж.Нышанов
Секретарь районного
маслихата
Н.Койбагаров
Приложение к решению
Толебийского районного
маслихата от 24 июня 2016 года
№ 5/22-VІ
Перечень утративших силу некоторых решений Толебийского районного маслихата
1. Решение Толебийского районного маслихата от 21 февраля 2014 года № 28/135-V "Об утверждении регламента Толебийского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2582, опубликовано 05.04.2014 года в газете "Ленгер жаршысы" за номером 16);
2. Решение Толебийского районного маслихата от 27 марта 2015 года № 40/192-V "О внесении изменения в решение Толебийского районного маслихата от 21 февраля 2014 года № 28/135-V "Об утверждении регламента Толебийского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3125, опубликовано 20.05.2015 года в газете "Аймақ тынысы" за номером 21-22);
3. Решение Толебийского районного маслихата от 19 июня 2015 года № 41/201-V "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Толебийском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3230, опубликовано 18.07.2015 года в газете "Ленгер жаршысы" за номером 29).

Төлеби аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 маусымдағы № 5/22-VI шешiмi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7 бабының 5 тармақшасына және "Нормативтік құқықтық актілердің мониторингін жүргізу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 964 қаулысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Төлеби аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Ж.Нышанов
Аудандық мәслихатының
хатшысы
Н.Қойбағаров
Төлеби аудандық мәслихатының
2016 жылғы 24 маусымдағы
№ 5/22-VІ шешіміне қосымша
Төлеби аудандық мәслихатының күші жойылған кейбiр шешімдерінің тiзбесi
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы № 28/135-V "Төлеби аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2582 нөмірмен тіркелген, аудандық "Ленгер жаршысы" газетінің 05.04.2014 жылғы 16 санында жарияланған) шешімі;
2. Төлеби аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 40/192-V "Төлеби аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Төлеби аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы № 28/135-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3125 нөмірмен тіркелген, аудандық "Аймақ тынысы" газетінің 20.05.2015 жылғы 21-22 сандарында жарияланған) шешімі;
3. Төлеби аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 маусымдағы № 41/201-V "Төлеби ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3230 нөмірмен тіркелген, аудандық "Ленгер жаршысы" газетінің 18.07.2015 жылғы 29 санында жарияланған) шешімі.