О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Риддера
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 03 мая 2016 года № 338
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27, пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившими силу постановления акимата по перечню, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима города Риддера" Ларионова К.М.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента подписания и вводится в действие с 18 мая 2016 года.
Аким города Риддера Ж. Муратов
Приложение
к постановлению акимата
от "03" мая 2016 года № 338
Перечень утративших силу постановлений акимата города Риддера
1. Постановление акимата от 16 марта 2015 года № 308 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ города Риддера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3869, опубликовано 24 апреля 2015 года в газете "Лениногорская правда" № 17);
2. Постановление акимата от 02 апреля 2015 года № 396 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел экономики и финансов города Риддера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3917, опубликовано 15 мая 2015 года в газете "Лениногорская правда" № 20);
3. Постановление акимата от 14 апреля 2015 года № 416 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений города Риддера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3922, опубликовано 15 мая 2015 года в газете "Лениногорская правда" № 20);
4. Постановление акимата от 14 апреля 2015 года № 420 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел предпринимательства и туризма города Риддера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3946, опубликовано 29 мая 2015 года в газете "Лениногорская правда" № 22);
5. Постановление акимата от 14 апреля 2015 года № 443 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Риддера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3950, опубликовано 05 мая 2015 года в газете "Лениногорская правда" № 23);

Риддер қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 03 мамырда № 338 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50 - бабы 2 - тармағына, 27 - бабына сәйкес Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес тізбе бойынша әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Риддер қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы К.М. Ларионовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған сәттен бастап күшіне енеді және 2016 жылғы 18 мамырдан бастап қолданысқа енгізіледі.
Риддер қаласының әкімі Ж. Мұратов
2016 жылғы "03" мамыр № 338
әкімдіктің қаулысына қосымша
Риддер қаласы әкімдігінің кейбір күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. "Риддер қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" әкімдіктің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 308 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3869 болып тіркелді, 2015 жылғы 24 сәуірде № 17 "Лениногорская правда газетінде" жарияланған);
2. "Риддер қаласының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" әкімдіктің 2015 жылғы 02 сәуірдегі № 396 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3917 болып тіркелді, 2015 жылғы 15 мамырда № 20 "Лениногорская правда газетінде" жарияланған);
3. "Риддер қаласының ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" әкімдіктің 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 416 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3922 болып тіркелді, 2015 жылғы 15 мамырда № 20 "Лениногорская правда газетінде" жарияланған);
4. "Риддер қаласының кәсіпкерлік және туризм бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" әкімдіктің 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 420 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3946 болып тіркелді, 2015 жылғы 29 мамырда № 22 "Лениногорская правда газетінде" жарияланған);
5. "Риддер қаласының тұрғын үй – коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" әкімдіктің 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 443 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3950 болып тіркелді, 2015 жылғы 05 мамырда № 23 "Лениногорская правда газетінде" жарияланған);

6. Постановление акимата от 09 октября 2015 года № 1018 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел образования города Риддера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4234, опубликовано 27 ноября 2015 года в газете "Лениногорская правда" № 48);
7. Постановление акимата от 07 декабря 2015 года № 1281 "Об утверждении регламента акимата города Риддера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4313, опубликовано 26 февраля 2016 года в газете "Лениногорская правда" № 9);
8. Постановление акимата от 07 декабря 2015 года № 1282 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел внутренней политики города Риддера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4319, опубликовано 19 февраля 2016 года в газете "Лениногорская правда" № 8);
9. Постановление акимата от 28 декабря 2015 года № 1328 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства города Риддера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4364, опубликовано 19 февраля 2016 года в газете "Лениногорская правда" № 8);
10. Постановление акимата от 28 декабря 2015 года № 1327 "Об утверждении регламента государственного учреждении "Аппарат акима города Риддера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4366, опубликовано 04 марта 2016 года в газете "Лениногорская правда" № 10);
11. Постановление акимата от 28 декабря 2015 года № 1326 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима города Риддера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4374, опубликовано 26 февраля 2016 года в газете "Лениногорская правда" № 9).

6. "Риддер қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" әкімдіктің 2015 жылғы 09 қазандағы № 1018 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4234 болып тіркелді, 2015 жылғы 27 қарашадағы № 48 "Лениногорская правда газетінде" жарияланған);
7. "Риддер қаласы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" әкімдіктің 2015 жылғы 07 желтоқсандағы № 1281 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4313 болып тіркелді, 2016 жылғы 26 ақпанда № 9 "Лениногорская правда газетінде" жарияланған);
8. "Риддер қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" әкімдіктің 2015 жылғы 07 желтоқсандағы № 1282 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4319 болып тіркелді, 2016 жылғы 19 ақпанда № 8 "Лениногорская правда газетінде" жарияланған);
9. "Риддер қаласының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" әкімдіктің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1328 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4364 болып тіркелді, 2016 жылғы 19 ақпанда № 8 "Лениногорская правда газетінде" жарияланған);
10. "Риддер қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің регламентін бекіту туралы" әкімдіктің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1327 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4366 болып тіркелді, 2016 жылғы 04 наурызда № 10 "Лениногорская правда газетінде" жарияланған);
11. "Риддер қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" әкімдіктің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1326 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4374 болып тіркелді, 2016 жылғы 26 ақпанда № 9 "Лениногорская правда газетінде" жарияланған).