О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Бокейординского района
Постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 18 января 2016 года № 2
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Бокейординского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кайргалиеву Л. Т.
Аким района Н. Рахимжанов
Приложение
к постановлению акимата
Бокейординского района
от 18 января 2016 года № 2
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата
Бокейординского района
1. Постановление акимата Бокейординского района от 16 января 2015 года № 5 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам на 2015 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3797, опубликовано 24 февраля 2015 года в газете "Орда жұлдызы").
2. Постановление акимата Бокейординского района от 16 января 2015 года № 7 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное вопитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год по Бокейординскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3814, опубликовано 10 марта 2015 года в газете "Орда жұлдызы").
3. Постановление акимата Бокейординского района от 18 августа 2015 года № 107 "Об утверждении схемы и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Бокейординского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4034, опубликовано 13 октября 2015 года в газете "Орда жұлдызы").

Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 2 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Л. Т. Қайырғалиеваға жүктелсін.
Аудан әкімі Н. Рахымжанов
2016 жылғы 18 қаңтардағы № 2
Бөкей ордасы ауданы
әкімдігінің қаулысына
қосымша
Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір
қаулыларының тізбесі
1. 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 5 "2015 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3797 тіркелген, 2015 жылғы 24 ақпандағы "Орда жұлдызы" газетінде жарияланған).
2. 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 7 "Бөкей ордасы ауданы бойынша 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3814 тіркелген, 2015 жылғы 10 наурыздағы "Орда жұлдызы" газетінде жарияланған).
3. 2015 жылғы 18 тамыздағы № 107 "Бөкей ордасы ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен қағидаларын бекіту туралы" Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4034 тіркелген, 2015 жылғы 13 қазандағы "Орда жұлдызы" газетінде жарияланған).