О внесении изменения и дополнения в приказ Министра оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 16 ноября 2016 года № 1/НҚ "Об утверждении Положения об Аэрокосмическом комитете Министерства оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан"
Приказ Министра оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 22 мая 2017 года № 92/НҚ. Утратил силу приказом и.о. Министра цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 9 апреля 2019 года № 30/НҚ.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности РК от 09.04.2019 № 30/НҚ.
В соответствии с пунктом 3 статьи 10 Соглашения между Республикой Казахстан и Российской Федерацией о статусе города Байконур, порядке формирования и статусе его органов исполнительной власти, ратифицированного Законом Республики Казахстан от 22 декабря 1998 года, подпунктом 3) пункта 2 статьи 44 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", постановлением акимата города Астаны от 8 ноября 2016 года № 110-2159 и решением маслихата города Астаны от 9 ноября 2016 года № 66/11-V "О присвоении наименований отдельным улицам и переименовании некоторых улиц города Астаны", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан 16 ноября 2016 года № 1/НҚ "Об утверждении Положения об Аэрокосмическом комитете Министерства оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан", следующее изменение и дополнение:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Местонахождение Комитета: Республика Казахстан 010000, город Астана, район Есиль, проспект Мәңгілік ел, дом № 8, здание "Дом Министерств", 12 подъезд.";
пункт 21 дополнить частью второй следующего содержания:
"В случае необходимости, местом нахождения заместителя Председателя Комитета, ответственного за деятельность структурного подразделения в соответствии с пунктом 3 статьи 10 Соглашения между Республикой Казахстан и Российской Федерацией о статусе города Байконур, порядке формирования и статусе его органов исполнительной власти, ратифицированного Законом Республики Казахстан от 22 декабря 1998 года может быть определен г. Байконыр.".
2. Аэрокосмическому комитету Министерства оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан (Шаймагамбетову Е.М.) обеспечить:
1) в месячный срок со дня подписания настоящего приказа извещение Департамента юстиции города Астаны с приложением копии приказа;

"Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Аэроғарыш комитеті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2016 жылғы 16 қарашадағы № 1/нқ бұйрығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2017 жылғы 22 мамырдағы № 92/нқ бұйрығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің м.а. 2019 жылғы 9 сәуірдегі № 30/НҚ бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің м.а. 09.04.2019 № 30/НҚ бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 22 желтоқсандағы Заңымен бекітілген "Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы Байқоңыр қаласының мәртебесі және ондағы атқарушы өкімет органдарын құрудың тәртібі мен олардың мәртебесі туралы" келісімінің 10-бабының 3-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 44-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына, Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 8 қарашадағы № 110-2159 қаулысына және Астана қаласы маслихатының 2016 жылғы 9 қарашадағы № 66/11-VI шешіміне сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Аэроғарыш комитеті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2016 жылғы 16 қарашадағы № 1/НҚ 66/11-VI мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Комитеттің орналасқан жері: Қазақстан Республикасы, 010000, Астана қаласы, Есiл ауданы, Мәңгілік ел даңғылы, № 8, "Министрліктер үйі" ғимараты, 12-кіреберіс.";
21-тармақ мынадай мазмұндағы екінші бөлiкпен толықтырылсын:
"Қажет болған жағдайда, құрылымдық бөлімшеге жетекшілік ететін Төраға орынбасарының орналасқан жері Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 22 желтоқсандағы Заңымен бекітілген "Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы Байқоңыр қаласының мәртебесі және ондағы атқарушы өкімет органдарын құрудың тәртібі мен олардың мәртебесі туралы" келісімінің 10-бабы 3-тармағына сәйкес Байқоңыр қаласында орналасуы мүмкін.
2. Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Аэроғарыш комитеті (Е.М. Шаймағамбетов) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап бір ай мерзімде бұйрықтың көшірмесін қоса отырып Астана қаласының Әділет департаментіне хабарлауды;

2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр оборонной
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Б. Атамкулов

2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі
министрі
Б. Атамқұлов