Об отмене некоторых приказов Министра юстиции Республики Казахстан
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 сентября 2018 года № 1421
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Отменить некоторые приказы Министра юстиции Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего Вице-министра юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр М. Бекетаев
Приложение
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 20 сентября 2018 года №1421
Перечень приказов Министра юстиции Республики Казахстан, подлежащих отмене
1) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 24 февраля 2012 года № 85 "Об утверждении Положения об апелляционном совете";
2) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 24 февраля 2012 года № 90 "Об утверждении Положения о комиссии по признанию товарного знака (знака обслуживания) общеизвестным в Республике Казахстан";
3) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 26 ноября 2014 года № 335 "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра юстиции Республики Казахстан".

Қазақстан Республикасы Әдiлет министрiнiң кейбiр бұйрықтарының күшiн жою туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2018 жылғы 20 қыркүйектегі № 1421 бұйрығы.
"Әділет органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2- тармағының 3) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Әділет Вице-министріне жүктелсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр М. Бекетаев
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2018 жылғы "20" қыркүйектегі
№ 1421 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің күші жойылуға жататын бұйрықтарының тізбесі
1) "Апелляциялық кеңес туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2012 жылғы 24 ақпандағы № 85 бұйрығы;
2) "Қазақстан Республикасында тауар таңбасын (қызмет көрсету таңбасын) жалпыға белгілі деп тану жөніндегі комиссия туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2012 жылғы 24 ақпандағы № 90 бұйрығы;
3) "Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2014 жылғы 26 қарашадағы № 335 бұйрығы.