О признании утратившими силу некоторых приказов Министерства финансов Республики Казахстан
Приказ и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 13 июля 2020 года № 668
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа на государственном и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Исполняющий обязанности
Министра финансов
Республики Казахстан
Б. Шолпанкулов
Приложение к приказу
исполняющего обязанности
Министра финансов
Республики Казахстан
от 13 июля 2020 года № 668
Перечень утративших силу некоторых приказов Министерства финансов Республики Казахстан
1. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 июня 2017 года № 360 "О внесении дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 7 августа 2015 года № 436 "Об утверждении Положения о Комитете казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" (опубликован 13 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 августа 2018 года № 768 "О внесении изменений и дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 7 августа 2015 года № 436 "Об утверждении Положения о Комитете казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" (опубликован 29 августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Приказ вице-министра финансов Республики Казахстан от 7 марта 2019 года № 209 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 7 августа 2015 года № 436 "Об утверждении Положения о Комитете казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" (опубликован 19 марта 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің м.а. 2020 жылғы 13 шiлдедегi № 668 бұйрығы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін мемлекеттік және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкіне орналастыру және ресми жариялау үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің міндетін атқарушы
Б. Шолпанқұлов
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
міндетін атқарушының
2020 жылғы 13 шілдедегі
№ 668 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 7 тамыздағы № 436 бұйрығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2017 жылғы 1 маусымдағы № 360 бұйрығы (2017 жылғы 13 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 7 тамыздағы № 436 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 23 тамыздағы № 768 бұйрығы (2018 жылғы 29 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 7 тамыздағы № 436 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы вице-министрінің 2019 жылғы 7 наурыздағы № 209 бұйрығы (2019 жылғы 19 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

4. Приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 26 апреля 2019 года № 403 "О внесении изменений и дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 7 августа 2015 года № 436 "Об утверждении Положения о Комитете казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" (опубликован 30 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

4. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 7 тамыздағы № 436 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 403 бұйрығы (2019 жылғы 30 сәуірдегі Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).