О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года № 614 "Об утверждении бюджета Бершугирского сельского округана 2021-2023 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 23 ноября 2021 года № 124. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года "Об утверждении бюджета Бершугирского сельского округа на 2021-2023 годы" № 614 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7886) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бершугирского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 38006,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2886,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 80,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 35040,0 тысяч тенге;
2) затраты - 40453,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -2447,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2447,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2447,2 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. В соответсвии с решением Шалкарского районного маслихата от 22 декабря 2020 года № 605 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета" предусмотреть в бюджете сельского округа на 2021 год из районного бюджета текущий целевой трансферт в сумме 10278,0 тысяч тенге.
Распределение суммы текущего целевого трансферта определяется на основании решения акима Бершугирского сельского округа.";

Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 614 "2021-2023 жылдарға арналған Бершүгір ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 қарашадағы № 124 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Бершүгір ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 614 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7886 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Бершүгір ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 38006,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2886,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –80,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 35040,0 мың теңге;
2) шығындар – 40453,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2447,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2447,2 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2447,2 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы №605 "2021-2023 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне сәйкес аудандық бюджеттен 2021 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне 10278,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт бөлінгені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттің сомасын бөлу Бершүгір ауылдық округі әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";

пункт 5-1 изложить в новой редакции:
"5-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2021 год поступление текущего целевого трансферта из областного бюджета на внедрение новой системы оплаты труда государственных служащих местного исполнительного органа 8262,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев

5-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5-1. Ауылдық округтің 2021 жылға арналған бюджетіне облыстық бюджеттен жергілікті атқарушы органның мемлекеттік қызметшілеріне еңбекақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге 8262,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев