О внесении изменений в решение маслихата от 6 января 2021 года № 551 "О бюджетах поселков Горняцкий и Качар на 2021-2023 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 16 ноября 2021 года № 76. Прекращено действие в связи с истечением срока
Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах поселков Горняцкий и Качар на 2021-2023 годы" от 6 января 2021 года № 551 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9695) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Горняцкий на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 102 539,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 045,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 99 494,0 тысяч тенге;
2) затраты – 102 818,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -279,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 279,6 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет поселка Качар на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 197 499,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 34 920,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 606,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 161 973,2 тысячи тенге;
2) затраты – 200 144,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 551 "Горняцк және Қашар кенттерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2021 жылғы 16 қарашадағы № 76 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Рудный қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Горняцк және Қашар кенттерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 551 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9695 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Горняцк кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 102 539,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 045,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 99 494,0 мың теңге;
2) шығындар – 102 818,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -279,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 279,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Қашар кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 197 499,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 34 920,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 606,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 161 973,2 мың теңге;
2) шығындар – 200 144,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -2 645,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 645,1 тысяча тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь городского маслихата С. Байгужин
Приложение 1
к решению маслихата
от 16 ноября 2021 года
№ 76
Приложение 1
к решению маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 645,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 645,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысы С. Байгужин
Мәслихаттың
2021 жылғы 16 қарашадағы
№ 76 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың