О бюджетах сел, сельских округов Камыстинского района на 2022-2024 годы
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 31 декабря 2021 года № 85.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Адаевского сельского округа Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 83065,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2468,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 80597,8 тысяч тенге;
2) затраты – 84056,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -990,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 990,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 04.11.2022 № 188 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в бюджете Адаевского сельского округа Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:
2022 год в сумме 15555,0 тысяч тенге;
2023 год в сумме 16086,0 тысяч тенге;
2024 год в сумме 16634,0 тысячи тенге.
3. Учесть, что в бюджете Адаевского сельского округа на 2022 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на:
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.
4. Учесть, что в бюджете Адаевского сельского округа на 2022 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе на:
средний ремонт улицы Ленина села Адаевка.
5. Утвердить бюджет села Алтынсарино Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 77175,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4449,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –72726,7 тысяч тенге;
2) затраты – 77176,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -0,4 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 28.11.2022 № 191 (вводится в действие с 01.01.2022).

Қамысты ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 85 шешімі.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қамысты ауданы Адаевка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер -83065,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2468,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 80597,8 мың теңге;
2) шығындар – 84056,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -990,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 990,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 04.11.2022 № 188 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қамысты ауданы Адаевка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2022 жылға 15555,0 мың теңге сомасында;
2023 жылға 16086,0 мың теңге сомасында;
2024 жылға 16634,0 мың теңге сомасында.
3. 2022 жылға арналған Адаевка ауылдық округ бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
4. 2022 жылға арналған Адаевка ауылдық округ бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Адаевка ауылындағы Ленин көшесін орташа жөндеу.
5. Қамысты ауданы Алтынсарин ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 77175,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4449,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 72726,7 мың теңге;
2) шығындар – 77176,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,4 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 28.11.2022 № 191 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

6. Учесть, что в бюджете села Алтынсарино Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:
2022 год в сумме 17128,0 тысяч тенге;
2023 год в сумме 17683,0 тысячи тенге;
2024 год в сумме 18252,0 тысячи тенге.
7. Учесть, что в бюджете села Алтынсарино на 2022 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на:
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.
8. Утвердить бюджет Аралкольского сельского округа Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 18376,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 356,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18020,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18702,1 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -326,1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 326,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 19.07.2022 № 155 (вводится в действие с 01.01.2022).
9. Учесть, что в бюджете Аралкольского сельского округа Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:
2022 год в сумме 17641,0 тысяча тенге;
2023 год в сумме 18343,0 тысячи тенге;
2024 год в сумме 19072,0 тысячи тенге.
10. Учесть, что в бюджете Аралкольского сельского округа на 2022 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.
11. Утвердить бюджет Аркинского сельского округа Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 136513,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5013,2 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 131499,9 тысяч тенге;
2) затраты – 137646,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1132,9 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1132,9 тысячи тенге.

6. Қамысты ауданы Алтынсарин ауылының бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2022 жылға 17128,0 мың теңге сомасында;
2023 жылға 17683,0 мың теңге сомасында;
2024 жылға 18252,0 мың теңге сомасында.
7. 2022 жылға арналған Алтынсарин ауылының бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге.
8. Қамысты ауданы Аралкөл ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19876,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 356,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18020,0 мың теңге;
2) шығындар – 18702,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -326,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 326,1 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 19.07.2022 № 155 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. Қамысты ауданы Аралкөл ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2022 жылға 17641,0 мың теңге сомасында;
2023 жылға 18343,0 мың теңге сомасында;
2024 жылға 19072,0 мың теңге сомасында.
10. 2022 жылға арналған Аралкөл ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге.
11.  Қамысты ауданы Арка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 136513,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5013,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 131499,9 мың теңге;
2) шығындар – 137646,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1132,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1132,9 мың теңге.

Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 04.11.2022 № 188 (вводится в действие с 01.01.2022).
12. Учесть, что в бюджете села Арка Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:
2022 год в сумме 21899,0 тысяч тенге;
2023 год в сумме 24136,0 тысяч тенге;
2024 год в сумме 25055,0 тысяч тенге.
13. Учесть, что в бюджете села Арка на 2022 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на:
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.
14. Учесть, что в бюджете села Арка на 2022 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе на:
реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".
15. Учесть, что в бюджете села Арка на 2022 год предусмотрены целевые трансферты из Национального фонда Республики Казахстан на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".
16. Утвердить бюджет села Бестобе Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 17474,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1389,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16085,8 тысяч тенге;
2) затраты – 18171,4 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -696,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 696,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 04.11.2022 № 188 (вводится в действие с 01.01.2022).
17. Учесть, что в бюджете села Бестобе Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:
2022 год в сумме 11940,0 тысяч тенге;
2023 год в сумме 12355,0 тысяч тенге;
2024 год в сумме 12786,0 тысяч тенге.
18. Учесть, что в бюджете села Бестобе на 2022 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на:
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.

Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 04.11.2022 № 188 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. Қамысты ауданы Арқа ауылының бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2022 жылға 21899,0 мың теңге сомасында;
2023 жылға 24136,0 мың теңге сомасында;
2024 жылға 25055,0 мың теңге сомасында.
13. 2022 жылға арналған Арқа ауылының бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге.
14. 2022 жылға арналған Арқа ауылының бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға.
15. 2022 жылға арналған Арқа ауылының бюджетінде "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
16. Қамысты ауданы Бестөбе ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17474,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1389,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16085,8 мың теңге;
2) шығындар – 18171,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -696,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 696,6 мың теңге.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 04.11.2022 № 188 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
17. Қамысты ауданы Бестөбе ауылының бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2022 жылға 11940,0 мың теңге сомасында;
2023 жылға 12355,0 мың теңге сомасында;
2024 жылға 12786,0 мың теңге сомасында.
18. 2022 жылға арналған Бестөбе ауылының бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге.

19. Утвердить бюджет села Дружба Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 16848,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 508,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16340,1 тысяч тенге;
2) затраты – 16848,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -0,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 04.11.2022 № 188 (вводится в действие с 01.01.2022).
20. Учесть, что в бюджете села Дружба Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:
2022 год в сумме 13466,0 тысяч тенге;
2023 год в сумме 13958,0 тысяч тенге;
2024 год в сумме 14467,0 тысяч тенге.
21. Учесть, что в бюджете села Дружба на 2022 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на:
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.
22. Утвердить бюджет Клочковского сельского округа Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 26624,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3086,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23538,1 тысяч тенге;
2) затраты – 26624,3 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -0,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 22 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 28.11.2022 № 191 (вводится в действие с 01.01.2022).
23. Учесть, что в бюджете Клочковского сельского округа Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:
2022 год в сумме 22626,0 тысяч тенге;
2023 год в сумме 23502,0 тысячи тенге;
2024 год в сумме 24412,0 тысяч тенге.
24. Учесть, что в бюджете Клочковского сельского округа на 2022 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на:
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.

19. Қамысты ауданы Дружба ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16848,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 508,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16340,1 мың теңге;
2) шығындар – 16848,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,6 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 04.11.2022 № 188 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. Қамысты ауданы Дружба ауылының бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2022 жылға 13466,0 мың теңге сомасында;
2023 жылға 13958,0 мың теңге сомасында;
2024 жылға 14467,0 мың теңге сомасында.
21. 2022 жылға арналған Дружба ауылының бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге.
22. Қамысты ауданы Клочков ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26624,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3086,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23538,1 мың теңге;
2) шығындар – 26624,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,2 мың теңге.
Ескерту. 22-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 28.11.2022 № 191 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
23. Қамысты ауданы Клочков ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2022 жылға 22626,0 мың теңге сомасында;
2023 жылға 23502,0 мың теңге сомасында;
2024 жылға 24412,0 мың теңге сомасында.
24. 2022 жылға арналған Клочков ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге.

25. Утвердить бюджет села Красногорское Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложению 22 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 2672,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2672,0 тысячи тенге;
2) затраты – 3089,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -417,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 417,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 25 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 04.05.2022 № 135 (вводится в действие с 01.01.2022).
26. Учесть, что в бюджете села Красногорское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:
2022 год в сумме 1350,0 тысяч тенге.
27. Учесть, что в бюджете села Красногорское на 2022 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на:
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.
28. Утвердить бюджет Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 23, 24 и 25 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 171057,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13037,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 158020,3 тысяч тенге;
2) затраты – 172504,4 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1447,1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1447,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 28 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 04.11.2022 № 188 (вводится в действие с 01.01.2022).
29. Учесть, что в бюджете Камыстинского сельского округа Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:
2022 год в сумме 67801,0 тысяча тенге;
2023 год в сумме 70415,0 тысяч тенге;
2024 год в сумме 73130,0 тысяч тенге.
30. Учесть, что в бюджете Камыстинского сельского округа на 2022 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на:
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.

25. Қамысты ауданы Красногор ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22 - қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2672,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2672,0 мың теңге;
2) шығындар – 3089,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -417,7 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 417,7 теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 04.05.2022 № 135 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. Қамысты ауданы Красногор ауылының бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2022 жылға 1350,0 мың теңге.
27. 2022 жылға арналған Красногор ауылының бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге.
28. Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 23, 24 және 25 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 171057,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 13037,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 158020,3 мың теңге;
2) шығындар – 172504,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1447,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1447,1 мың теңге.
Ескерту. 28-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 04.11.2022 № 188 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
29. Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2022 жылға 67801,0 мың теңге сомасында;
2023 жылға 70415,0 мың теңге сомасында;
2024 жылға 73130,0 мың теңге сомасында.
30. 2022 жылға арналған Қамысты ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге.

31. Утвердить бюджет села Карабатыр Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 26, 27 и 28 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 28866,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2034,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 26832,2 тысячи тенге;
2) затраты – 29194,6 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -328,4 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 328,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 31 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 04.11.2022 № 188 (вводится в действие с 01.01.2022).
32. Учесть, что в бюджете села Карабатыр Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:
2022 год в сумме 20021,0 тысяча тенге;
2023 год в сумме 20783,0 тысячи тенге;
2024 год в сумме 21574,0 тысяч тенге.

31. Қамысты ауданы Қарабатыр ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 26, 27 және 28 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28866,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2034,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 26832,2 мың теңге;
2) шығындар – 29194,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -328,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 328,4 мың теңге.
Ескерту. 31-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 04.11.2022 № 188 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
32. Қамысты ауданы Қарабатыр ауылының бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2022 жылға 20021,0 мың теңге сомасында;
2023 жылға 20783,0 мың теңге сомасында;
2024 жылға 21574,0 мың теңге сомасында.

33. Учесть, что в бюджете села Карабатыр на 2022 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на:
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.
34. Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения сельских бюджетов на 2022 год отсутствует.

33. 2022 жылға арналған Қарабатыр ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге.
34. 2022 жылға арналған ауылдық бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, бюджеттік бағдарламалардың тізбесі жоқ.

35. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Камыстинского районного маслихата С. Кстаубаева
Приложение 1
к решению маслихата
от "31" декабря 2021 года
№ 85
Бюджет Адаевского сельского округа на 2022 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 04.11.2022 № 188 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

35. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қамысты аудандық мәслихатының хатшысы С. Кстаубаева
Мәслихаттың
2021 жылғы "31" желтоқсандағы
№ 85 шешіміне
1- қосымша
Адаевка ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 04.11.2022 № 188 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кірістер