Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2022-2024 годы
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 27 декабря 2021 года № 12-3
Кызылкогинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Миялинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 327 562 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 735 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 36 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 309 761 тысяч тенге;
2) затраты – 327 918 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 356 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 356 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 356 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 14.12.2022 № 28-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет Уильского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 399 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 216 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 99 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 71 084 тысяч тенге;
2) затраты – 73 429 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 30 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 30 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 30 тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 14.12.2022 № 28-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Утвердить бюджет Тасшагильского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

2022-2024 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 12-3 шешімі
Қызылқоға аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Миялы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 327 562 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 735 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 309 761 мың теңге;
2) шығындар – 327 918 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 356 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 356 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 356 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Қызылқоға аудандық маслихатының 14.12.2022 № 28-1 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2. 2022-2024 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 73 399 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 216 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 99 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 71 084 мың теңге;
2) шығындар – 73 429 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 30 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 30 теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Қызылқоға аудандық маслихатының 14.12.2022 № 28-1 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi).
3. 2022-2024 жылдарға арналған Тасшағыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

Сагизскому сельскому округу – 48 244 тысяч тенге;
Мукурскому сельскому округу – 32 162 тысяч тенге;
Коздигаринскому сельскому округу – 41 574 тысяч тенге;
Кызылкогинскому сельскому округу – 31 181 тысяч тенге;
Жамбылскому сельскому округу – 36 374 тысяч тенге;
Жангелдинскому сельскому округу – 39 890 тысяч тенге;
Тайсойганскому сельскому округу – 27 220 тысяч тенге.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата А. Аккайнанов
Приложение 1 к решению
районного маслихата от 27
декабря 2021 года № 12-3
Бюджет Миялинского сельского округа на 2022 год

Сағыз ауылдық округіне – 48 244 мың теңге;
Мұқыр ауылдық округіне – 32 162 мың;
Көздіғара ауылдық округіне – 41 574 мың;
Қызылқоға ауылдық округіне – 31 181 мың;
Жамбыл ауылдық округіне – 36 374 мың;
Жангелдин ауылдық округіне – 39 890 мың;
Тайсойған ауылдық округіне – 27 220 мың теңге көзделсін.
12. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихат хатшысы А. Аққайнанов
Аудандық мәслихаттың
27 желтоқсан 2021 жылғы
№ 12-3 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Миялы ауылдық округінің бюджеті