О районном бюджете на 2023-2025 годы
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2022 года № 7С-38/2-22.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 612 941,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 630 204,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 29 288,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 150 797,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 802 652,0 тысяч тенге;
2) затраты – 5 779 651,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23 753,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 40 380,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 626,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -190 463,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 190 463,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 06.12.2023 № 8С-10/2-23 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть на 2023 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в районный бюджет, в сумме 42 870,0 тысяч тенге.
3. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2023 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4 к настоящему решению.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов и бюджетных кредитов определяется постановлением акимата района.
4. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2023 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5 к настоящему решению.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2023 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам сел и сельских округов в сумме 287 728,0 тысяч тенге, в том числе:
Еркиншиликскому сельскому округу 34 194,0 тысяч тенге;
Тайбайскому сельскому округу 30 831,0 тысяч тенге;
Тургайскому сельскому округу 24 814,0 тысяч тенге;
Улентинскому сельскому округу 19 645,0 тысяч тенге;

2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 7С-38/2-22 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабындағы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабындағы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 612 941,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 630 204,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 29 288,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 150 797,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 802 652,0 мың теңге;
2) шығындар – 5 779 651,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 23 753,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 40 380,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16 626,6 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -190 463,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 190 463,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 06.12.2023 № 8С-10/2-23 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023 жылда 42 870,0 мың теңге сомасында аудандық бюджетке облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі ескерілсін.
3. 2023 жылға арналған аудандық бюджет кірістерінің құрамында республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттердің көрсетiлген сомаларын бөлу аудан әкiмдiгiнің қаулысымен анықталады.
4. 2023 жылға арналған аудандық бюджет кірістерінің құрамында облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттер көрсетiлген сомаларын бөлу аудан әкiмдiгiнің қаулысымен анықталады.
5. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте 287 728,0 мың теңге сомасында ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі қарастырылуы ескерілсін, оның ішінде:
Еркіншілік ауылдық округіне 34 194,0 мың теңге;
Тайбай ауылдық округіне 30 831,0 мың теңге;
Торғай ауылдық округіне 24 814,0 мың теңге;
Өлеңті ауылдық округіне 19 645,0 мың теңге;

сельскому округу имени Олжабай батыра 23 350,0 тысяч тенге;
Куншалганскому сельскому округу 20 764,0 тысяч тенге;
Койтасскому сельскому округу 17 600,0 тысяч тенге;
Бестогайскому сельскому округу 19 625,0 тысяч тенге;
Акмырзинскому сельскому округу 17 857,0 тысяч тенге;
селу Аксуат 18 918,0 тысяч тенге;
селу Селетинское 19 810,0 тысяч тенге;
селу Новомарковка 20 380,0 тысяч тенге;
селу Бозтал 19 940,0 тысяч тенге.
6. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2023 год предусмотрены целевые трансферты бюджетам города Ерейментау, сел и сельских округов согласно приложению 6 к настоящему решению.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.

Олжабай батыр атындағы ауылдық округіне 23 350,0 мың теңге;
Күншалған ауылдық округіне 20 764,0 мың теңге;
Қойтас ауылдық округіне 17 600,0 мың теңге;
Бестоғай ауылдық округіне 19 625,0 мың теңге;
Ақмырза ауылдық округіне 17 857,0 мың теңге;
Ақсуат ауылына 18 918,0 мың теңге;
Сілеті ауылына 19 810,0 мың теңге;
Новомарковка ауылына 20 380,0 мың теңге;
Бозтал ауылына 19 940,0 мың теңге.
6. 2023 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттерiне 6-қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттердің көзделгені ескерiлсiн.
Нысаналы трансферттердің көрсетiлген сомаларын бөлу аудан әкiмдiгiнің қаулысымен анықталады.

7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2023 год в сумме 5 400,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 06.12.2023 № 8С-10/2-23 (вводится в действие с 01.01.2023).
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
8-1. Учесть, что в районном бюджете на 2023 год, в установленном законодательством порядке, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2023 года в сумме 320 114,3 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 в соответствии с решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 05.05.2023 № 8С-2/7-23 (вводится в действие с 01.01.2023); в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 06.12.2023 № 8С-10/2-23 (вводится в действие с 01.01.2023).
Секретарь Ерейментауского районного маслихата М.Абжиков
Приложение 1 к решению
Ерейментауского районного маслихата

7. 2023 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының қоры 5 400,2 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 06.12.2023 № 8С-10/2-23 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
8-1. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте заңнамада белгіленген тәртіппен 2023 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан 320 114,3 мың теңге сомасында бюджет қаражатының бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 8-1-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 06.12.2023 № 8С-10/2-23 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ерейментау аудандық мәслихатының хатшысы М.Әбжіков
Ерейментау аудандық
мәслихатының

35 519,8
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
53 624,7
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 146 254,3
02
Оборона
34 822,5
122
Аппарат акима района (города областного значения)
34 822,5
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10 718,3
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
934,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
23 170,2
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4 519,9
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
4 519,9
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4 519,9
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
331 065,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
330 390,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
61 431,6
002
Программа занятости
40 680,8
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
27 065,3
005
Государственная адресная социальная помощь
14 591,5
006
Оказание жилищной помощи
38,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35 596,1
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
950,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
189,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
51 594,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
52 283,3
021
Капитальные расходы государственного органа
0,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения

35 519,8
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
53 624,7
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 146 254,3
02
Қорғаныс
34 822,5
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
34 822,5
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10 718,3
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
934,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
23 170,2
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4 519,9
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4 519,9
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4 519,9
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
331 065,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
330 390,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61 431,6
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
40 680,8
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
27 065,3
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
14 591,5
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
38,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
35 596,1
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
950,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
189,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
51 594,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
52 283,3
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
0,0
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
0,0
01
Остатки бюджетных средств
0,0
1
Свободные остатки бюджетных средств
0,0
Приложение 4 к решению
Ерейментауского районного маслихата
от 22 декабря 2022 года
№ 7С-38/2-22
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2023 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 06.12.2023 № 8С-10/2-23 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
865 704,0
Целевые текущие трансферты
192 000,0
Отдел строительства района (города областного значения)
192 000,0
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
192 000,0
Целевые трансферты на развитие
633 324,0
Отдел строительства района (города областного значения)
633 324,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
259 280,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населҰнных пунктах
323 420,0
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
50 624,0
Бюджетные кредиты
40 380,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
40 380,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
40 380,0
Приложение 5 к решению
Ерейментауского районного маслихата
от 22 декабря 2022 года
№ 7С-38/2-22
Целевые трансферты из областного бюджета на 2023 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 06.12.2023 № 8С-10/2-23 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
2 933 723,3
Целевые текущие трансферты
2 266 134,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
94 582,2
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
10 254,0
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
42 115,3
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
27 065,3
На социальную помощь отдельным категориям граждан
2 925,6
На выплату государственной адресной социальной помощи
11 980,5
На субсидии на переезд для кандасов
241,5
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
655 829,3
На материально-техническое оснащение организациям культуры
65 371,0
На ремонт объектов культуры

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
0,0
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0,0
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
0,0
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
0,0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0,0
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 7С-38/2-22 шешіміне
4-қосымша
2023 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 06.12.2023 № 8С-10/2-23 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
865 704,0
Нысаналы ағымды трансферттер
192 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
192 000,0
Халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
192 000,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
633 324,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
633 324,0
Ауыл-Ел бесігі жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
259 280,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
323 420,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
50 624,0
Бюджеттік кредиттер
40 380,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
40 380,0
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
40 380,0
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 7С-38/2-22 шешіміне
5-қосымша
2023 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 06.12.2023 № 8С-10/2-23 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
2 933 723,3
Нысаналы ағымдағы трансферттер
2 266 134,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
94 582,2
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
10 254,0
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қамсыздандыруға
42 115,3
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
27 065,3
Жекелеген санаттарға әлеуметтік көмекке
2 925,6
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
11 980,5
Қандастар үшін көшуге арналған субсидияларға
241,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
655 829,3
Мәдениет ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға
65 371,0
Мәдениет объектілерін жөндеуге

250 495,5
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
339 962,8
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 391 912,0
На ремонт системы водоснабжения и водоотведения
44 276,3
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
882 307,1
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
250 000,0
На обеспечение льготного проезда
675,0
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
162 951,7
На укрепление материально-технической базы в сфере жилищно-коммунального хозяйства
51 701,9
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
123 810,5
На разработку генеральных планов с проектом детальной планировки, схем развития и застройки, инвентаризацию инженерных сетей
123 810,5
Целевые трансферты на развитие
667 589,3
Отдел строительства района (города областного значения)
655 789,3
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населҰнных пунктах
266 143,5
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
219 000,2
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
28 808,2
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
100 898,7
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
40 938,7
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
11 800,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
11 800,0
Приложение 6 к решению
Ерейментауского районного маслихата
от 22 декабря 2022 года
№ 7С-38/2-22
Целевые трансферты на 2023 год бюджетам города Ерейментау, сел и сельских округов
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 06.12.2023 № 8С-10/2-23 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Всего, тысяч тенге
Всего
1 169 626,9
Целевые текущие трансферты
1 169 626,9
Аппарат акима района (города областного значения)
23 372,6
На оплату труда государственных служащих
23 372,6
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

250 495,5
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
339 962,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 391 912,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін жөндеуге
44 276,3
Жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
882 307,1
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
250 000,0
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
675,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
162 951,7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы материалдық-техникалық базаны нығайтуға
51 701,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
123 810,5
Егжей-тегжейлі жоспарлау жобасымен бас жоспарларды, даму және құрылыс жүргізу схемаларын әзірлеуге, инженерлік тораптарды түгендеуге
123 810,5
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
667 589,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
655 789,3
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
266 143,5
Қалалардың шеткі аумақтарындағы әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
219 000,2
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
28 808,2
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
100 898,7
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
40 938,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
11 800,0
Қалалардың шеткі аумақтарындағы әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
11 800,0
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 7С-38/2-22 шешіміне
6-қосымша
2023 жылға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 06.12.2023 № 8С-10/2-23 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
1 169 626,9
Нысаналы ағымды трансферттер
1 169 626,9
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
23 372,6
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
23 372,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі