О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 90/17-7 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 2 августа 2022 года № 164/30-7
Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 90/17-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26201) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 168 531,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 208 129,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 350 391,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 96 086,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43 513 924,6 тысяч тенге;
2) затраты – 49 984 996,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 70 527,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 238 914,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 168 387,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 86 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 972 992,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 972 992,4 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 1 887 314,0 тысяч тенге;
погашение займов – 168 387,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 254 065,4 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2022 год в сумме 68 238,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Л.Конарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района Б.Оспанбеков
2 августа 2022 года
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Целиноградского района"
Б.Куликенов
2 августа 2022 года
Приложение к решению
Целиноградского районного
маслихата от 2 августа
2022 года № 164/30-7
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 23 декабря
2021 года № 90/17-7
Районный бюджет на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Целиноград аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 90/17-7 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 тамыздағы № 164/30-7 шешімі
Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 90/17-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26201 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 168 531,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 208 129,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 350 391,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 96 086,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 43 513 924,6 мың теңге;
2) шығындар – 49 984 996,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 70 527,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 238 914,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 168 387,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 86 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 972 992,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 972 992,4 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімдері – 1 887 314,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 168 387,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 254 065,4 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2022 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 68 238,9 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Л.Конарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі Б.Оспанбеков
2022 жыл 2 тамыз
"Целиноград ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Б.Куликенов
2022 жыл 2 тамыз
Целиноград аудандық мәслихатының
2022 жылғы 2 тамыздағы
№ 164/30-7 шешіміне
қосымша
Целиноград аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 90/17-7 шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер