О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 12-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата области Абай от 9 августа 2022 года № 22-2
Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата "О Кокпектинском районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 12-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26206) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Кокпектинский районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 690 037,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 462 216,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 551,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 211 270,8 тысяч тенге;
2) затраты – 5 758 016,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 143 934,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 188 374,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 44 440,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 75 955,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –75 955,3 тысяч тенге:
поступление займов – 188 374,0 тысяч тенге;
погашение займов – 44 440,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 67 978,7 тысяч тенге.";

Көкпекті аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 12-2 "2022-2024 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Көкпекті аудандық маслихатының 2022 жылғы 9 тамыздағы № 22-2 шешімі
Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкпекті аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 12-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26206 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 690 037,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 462 216,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 551,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 211 270,8 мың теңге;
2) шығындар – 5 758 016,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 143 934,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 188 374,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 44 440,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 75 955,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 75 955,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 188 374,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 44 440,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 67 978,7 мың теңге.";

25 173,0
-на краткосрочное обучение рабочих кадров по востребованным профессиям
6 433,0
-субсидии на переезд
4 917,0
-субсидии на возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и кандасов
2 423,0
-первое рабочее место
400,0
-на краткосрочное обучение рабочих кадров по востребованным профессиям
11 000,0
2
На социальную поддержку инвалидов:
7 716,0
-на обеспечение инвалидов техническими вспомогательными (компенсаторными) средствами и (или) специальными средствами передвижения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

25 173,0
-талап етілген кәсіптер бойынша жұмыс кадрларын қысқа мерзімді оқытуға
6 433,0
-көшіп-қонуға субсидиялар
4 917,0
- қоныс аударушылар және қандастар үшін тұрғын үй жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге субсидиялар
2 423,0
- бірінші жұмыс орны
400,0
- жұмыс кадрларын сұранысқа ие мамандықтар бойынша қысқа мерзімді оқытуға
11 000,0
2
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау үшін:
7 716,0
-мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектерді техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдармен және (немесе) арнайы көлік құралдарымен қамтамасыз ету

1 159,0
-на предоставление медицинских услуг по протезированию и обеспечению протезно-ортопедическими средствами и обучению пользования ими
6 557,0
На социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан
912,0
3
-на оказание единовременной материальной помощи проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года и не награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы ВОВ
412,0
-на оказание материальной помощи участникам ВОВ к 9 маю
500,0
Итого
33 801,0
Приложение 3
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 9 августа 2022 года
№ 22-2
Приложение 6
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 24 декабря 2021 года
№ 12-2
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на 2022 год
№
Наименование
Трансфертов из республиканского бюджета
Трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
Всего (тысяч тенге)
1
На реализацию мероприятий, направленных на развитие продуктивной занятости, в том числе:

1 159,0
-протездеу бойынша медициналық қызметтер көрсету және протездік-ортопедиялық құралдармен қамтамасыз ету және оларды пайдалануды үйрету үшін
6 557,0
Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге
912,0
3
- 1941 жылғы 22 маусымнан 1945 жылғы 9 мамыр аралығында жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға біржолғы материалдық көмек көрсетуге кемінде алты ай және ҰОС жылдары тылдағы қажырлы еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен наградталмаған
412,0
- 9 мамырға ҰОС қатысушыларына материалдық көмек көрсету
500,0
Барлығы
33 801,0
Көкпекті
аудандық мәслихатының
2022 жылғы 9 тамыздағы
№ 22-2 шешіміне 3 қосымша
Көкпекті
аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 12-2 шешіміне 6 қосымша
2022 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
№
Атауы
Республикалық бюджеттен трансферттер
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан трансферт
Сомасы (мың теңге)
1
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға бағытталған шараларды іске асыру үшін, соның ішінде: