О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 29 декабря 2021 года № 102-16/5 "О бюджете сельского округа Кызылжарма на 2022-2024 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 22 ноября 2022 года № 190-27/5. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Кызылорда РЕШИЛ:
"1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 29 декабря 2021 года № 102-16/5 "О бюджете сельского округа Кызылжарма на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Кызылжарма 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 126 989,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 395,0 тысяч теңге;
не налоговые поступление – 0;
поступления трансфертов – 103 594,5 тысяч тенге;
2) расходы – 142 710,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета) – -15 720,9 тысяч тенге;

"2022-2024 жылдарға арналған Қызылжарма ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 102-16/5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 қарашадағы № 190-27/5 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Қызылжарма ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 102-16/5 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қызылжарма ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 126 989,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 395,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 103 594,5 мың теңге;
2) шығындар – 142 710,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -15 720,9 мың теңге;