О признани утратившим силу решение акима сельского округа Шакен от 16 июня 2022 года "О переименовании улицы"
Решение акима сельского округа Шакен Казалинского района Кызылординской области от 20 сентября 2022 года № 27
В соответствии со статьей 65 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Шакен от 16 июня 2022 года "О переименовании улицы".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Аким сельского округа Шакен Т.Кималов

"Көшені қайта атау туралы" Шәкен ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 16 маусымдағы № 24 шешімнінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Шәкен ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 20 қыркүйекте № 27 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 65-бабына сәйкес ШЕШТІМ:
1. "Көшені қайта атау туралы" Шәкен ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 16 маусымдағы № 24 шешімнінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шәкен ауылдық округінің әкімі Т.Кималов