О внесении изменений решение Жанакорганского районного маслихата "О бюджете поселка Жанакорган на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 160
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 11 августа 2022 года № 261. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 160 "О бюджете поселка Жанкорган на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жанакорган на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 в том числе на 2022 год в следующем обьеме:
1) доходы - 762 314,4 тысяч тенге;
налоговые поступление - 92 540,0 тыс тенге
неналоговые поступление – 2 303,0 тыс теңге;
поступление трансфертов – 667 471,4 тыс теңге;
2) затраты—778 884,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0 ;
бюджетные кредиты- 0 ;
погащение бюджетных кредитов-0 ;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами- 0;
приобритение финансовых активов- 0;
поступления от продажи финансовых активов государства- 0:
5) дефицит (профицит) бюджета - -16 570,2 тысяч тенге;

"Жаңақорған кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсанындағы № 160 шешімініне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 тамыздағы № 261 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Жаңақорған кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 160 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін.
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Жаңақорған кентінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше № 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –762 314,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 92 540,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2303,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 667 471,4 мың теңге;
2) шығындар – 778 884,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -16 570,2 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16 570,2 тысяч тенге.".
Приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г. Сопбеков
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 11 августа 2022 года № 261
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 160
Бюджет поселка Жанакорган на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16570,2 мың теңге:
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшысы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2022 жылғы 11 тамыздағы
№ 261 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 160 шешіміне 1- қосымша
2022 жылға арналған Жаңақорған кентінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мыңтеңге
Сыныбы
Ішкісыныбы
Атауы
I. Түсімдер