Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2023 год
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 17 ноября 2022 года № 2633. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2023 жылға арналған пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 17 қарашадағы № 2633 қаулысы. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Преамбула с изменением, внесенным постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 17.05.2023 № 992 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2023 год, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.

Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 17.05.2023 № 992 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. 2023 жылға арналған пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.