О бюджетах поселков Горняцкий и Качар на 2023-2025 годы
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 29 декабря 2022 года № 183.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Горняцкий на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 104 828,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 16 127,7 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 88 700,3 тысячи тенге;
2) затраты – 105 169,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -341,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 341,5 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата города Рудного Костанайской области от 21.12.2023 № 85 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что объемы бюджетных субвенций, передаваемых из городского бюджета города Рудного в бюджет поселка Горняцкий, на 2023 год составляют 57 053,0 тысячи тенге.
3. Учесть, что объемы бюджетных изъятий, передаваемых из бюджета поселка Горняцкий в городской бюджет города Рудного, на 2023 год составляют 0,0 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет поселка Качар на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 530 865,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 45 936,1 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 488,2 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 484 440,9 тысячи тенге;
2) затраты – 533 721,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 856,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 856,5 тысячи тенге.

Горняцк және Қашар кенттерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 183 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Рудный қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Горняцк кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 104 828,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 16 127,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 88 700,3 мың теңге;
2) шығындар – 105 169,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -341,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 341,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 21.12.2023 № 85 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Рудный қаласының қалалық бюджетінен Горняцк кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемдері 2023 жылға 57 053,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
3. Горняцк кентінің бюджетінен Рудный қаласының қалалық бюджетіне берілетін бюджеттік алымдар көлемі 2023 жылға 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
4. Қашар кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 530 865,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 45 936,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 488,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 484 440,9 мың теңге;
2) шығындар – 533 721,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 856,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 856,5 мың теңге.

Сноска. Пункт 4 – в редакции решения маслихата города Рудного Костанайской области от 21.12.2023 № 85 (вводится в действие с 01.01.2023).
5. Учесть, что объемы бюджетных субвенций, передаваемых из городского бюджета города Рудного в бюджет поселка Качар, на 2023 год составляют 124 610,0 тысяч тенге.
6. Учесть, что объемы бюджетных изъятий, передаваемых из бюджета поселка Качар в городской бюджет города Рудного, на 2023 год составляют 0,0 тысяч тенге.

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 21.12.2023 № 85 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Рудный қаласының қалалық бюджетінен Қашар кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 2023 жылға 124 610,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
6. Қашар кентінің бюджетінен Рудный қаласының қалалық бюджетіне берілетін бюджеттік алымдар көлемі 2023 жылға 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.