О внесении изменений в решение маслихата от 31 декабря 2021 года № 85 "О бюджетах сел, сельских округов Камыстинского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 4 ноября 2022 года № 188
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Камыстинского района на 2022-2024 годы" от 31 декабря 2021 года № 85 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Адаевского сельского округа Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 83065,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2468,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 80597,8 тысяч тенге;
2) затраты – 84056,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -990,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 990,9 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Алтынсарино Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 77175,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4449,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –72726,7 тысяч тенге;
2) затраты – 77176,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -0,4 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,4 тысяч тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Аркинского сельского округа Камыстинского района 2022-2024 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 136513,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5013,2 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 131499,9 тысяч тенге;
2) затраты – 137646,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1132,9 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1132,9 тысячи тенге.";
пункт 16 указанного решения изложить в новой редакции:
"16. Утвердить бюджет села Бестобе Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

Мәслихаттың 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 85 "Қамысты ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2022 жылғы 4 қарашадағы № 188 шешімі
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2022-2024 жылдарға арналған ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 85 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданы Адаевка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер -83065,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2468,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 80597,8 мың теңге;
2) шығындар – 84056,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -990,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 990,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Қамысты ауданы Алтынсарин ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 77175,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4449,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 72726,7 мың теңге;
2) шығындар – 77176,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Қамысты ауданы Арқа ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 136513,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5013,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 131499,9 мың теңге;
2) шығындар – 137646,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1132,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1132,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 16-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"16. Қамысты ауданы Бестөбе ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 17474,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1389,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16085,8 тысяч тенге;
2) затраты – 18171,4 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -696,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 696,6 тысяч тенге.";
пункт 19 указанного решения изложить в новой редакции:
"19. Утвердить бюджет села Дружба Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 16848,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 508,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16340,1 тысяч тенге;
2) затраты – 16848,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -0,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,6 тысяч тенге.";
пункт 22 указанного решения изложить в новой редакции:
"22.  Утвердить бюджет Клочковского сельского округа Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 26624,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3086,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23538,1 тысяч тенге;
2) затраты – 26624,3 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -0,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,2 тысяч тенге.";
пункт 28 указанного решения изложить в новой редакции:
"28. Утвердить бюджет Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 23, 24 и 25 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 171057,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13037,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 158020,3 тысяч тенге;
2) затраты – 172504,4 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1447,1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1447,1 тысяч тенге.";
пункт 31 указанного решения изложить в новой редакции:
"31. Утвердить бюджет села Карабатыр Камыстинского района на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 26, 27 и 28 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

1) кірістер – 17474,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1389,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16085,8 мың теңге;
2) шығындар – 18171,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -696,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 696,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 19-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"19. Қамысты ауданы Дружба ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16848,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 508,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16340,1 мың теңге;
2) шығындар – 16848,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 22-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"22. Қамысты ауданы Клочков ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26624,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3086,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23538,1 мың теңге;
2) шығындар – 26624,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 28-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"28. Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 23, 24 және 25 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 171057,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 13037,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 158020,3 мың теңге;
2) шығындар – 172504,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1447,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1447,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 31-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"31. Қамысты ауданы Қарабатыр ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 26, 27 және 28 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 28866,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2034,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 26832,2 тысячи тенге;
2) затраты – 29194,6 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -328,4 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 328,4 тысяч тенге.".
приложения 1, 4, 10, 13, 16, 19, 23, 26 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.

1) кірістер – 28866,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2034,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 26832,2 мың теңге;
2) шығындар – 29194,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -328,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 328,4 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1, 4, 10, 13, 16, 19, 23, 26 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.