О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2021 года № 79 "О бюджетах поселка Тобол, сельских округов района Беимбета Майлина на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 28 ноября 2022 года № 147
Маслихат района Беимбета Майлина РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах поселка Тобол, сельских округов района Беимбета Майлина на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 79 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Тобол на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 82001,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 18 330,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 412,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 63 259,0 тысяч тенге;
2) затраты – 87 015,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 014,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 014,3 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Асенкритовского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 752,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 654,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 30 098,8 тысяч тенге;
2) затраты – 40 803,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 050,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 050,5 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Калининского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 515,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 402,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 79 "Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 қарашадағы № 147 шешімі
Бейімбет Майлин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 79 "Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2022–2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тобыл кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 82 001,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 18 330,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 412,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 63 259,0 мың теңге;
2) шығындар – 87 015,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 014,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 014,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Асенкритов ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 752,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 654,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 30 098,8 мың теңге;
2) шығындар – 40 803,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 050,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 050,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Калинин ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 515,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 402,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;