О внесении дополнения в постановление акимата города Аксу от 26 мая 2022 года № 387/3 “Об утверждении Положения о государственном учреждении “Отдел архитектуры и градостроительства города Аксу”
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 8 сентября 2022 года № 662/5
Акимат города Аксу Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Аксу от 26 мая 2022 года № 387/3 “Об утверждении Положения о государственном учреждении “Отдел архитектуры и градостроительства города Аксу” внести следующее дополнение:
в Положении о государственном учреждении “Отдел архитектуры и градостроительства города Аксу”, утвержденным указанным постановлением, пункт 18 дополнить подпунктом 18-1 следующего содержания:
“18-1) вправе при наличии средств из местного бюджета осуществлять организацию и финансирование мероприятий по текущему или капитальному ремонту фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенному пункту;”.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Зенова М.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Дюсимбинов
Утвержден
постановлением акимата
города Аксу от
"8" сентября 2022 года
№ 662/5
О внесении дополнения в постановление акимата города Аксу от 26 мая 2022 года № 387/3 “Об утверждении Положения о государственном учреждении “Отдел архитектуры и градостроительства города Аксу”
18. Функции:
18-1) вправе при наличии средств из местного бюджета осуществлять организацию и финансирование мероприятий по текущему или капитальному ремонту фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенному пункту.

Ақсу қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 26 мамырдағы “Ақсу қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі” мемлекеттік мекемесінің Ережеcін бекіту туралы” № 387/3 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 8 қыркүйектегі № 662/5 қаулысы
Павлодар облысы Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 26 мамырдағы “Ақсу қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі” мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы” № 387/3 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген “Ақсу қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі” мемлекеттік мекемесі ережесіндегі 18-тармақ мынадай мазмұндағы 18-1 тармақшамен толықтырылсын:
“18-1) жергілікті бюджетте қаражат болған кезде елді мекенге бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көп пәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыруды және қаржыландыруды жүзеге асыруға құқылы;”.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы М.Б. Зеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Дүйсенбинов
Бекітілген
Ақсу қаласы әкімдігінің
қаулысымен 2022 жылғы
"8"қыркүйек № 662/5
Ақсу қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 26 мамырдағы “Ақсу қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі” мемлекеттік мекемесінің Ережеcін бекіту туралы” № 387/3 қаулысына толықтыру енгізу туралы
18. Функциялар:
18-1) жергілікті бюджетте қаражат болған кезде елді мекенге бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көп пәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыруды және қаржыландыруды жүзеге асыруға құқылы.