О внесении изменений в решение Исатайского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 97-VII "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 29 июня 2021 года № 143-VII
Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Исатайского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 97-VII "О районном бюджете на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26306) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 193 973 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 951 075 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 38 480 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 235 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 186 183 тысяч тенге;
2) затраты – 9 256 829 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов -0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -85 829 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 85 829 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 22 973 тысяч тенге;
погашение займов - 17 586 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 62 856 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Предусмотреть на 2022 год объемы трансфертов, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 541 753 тысяч тенге, в том числе:
Аккистауский сельский округ 150 245 тысяч тенге;
Жанбайский сельский округ 70 819 тысяч тенге;
Камыскалинский сельский округ 101 056 тысяч тенге;
Тущыкудукский сельский округ 100 334 тысяч тенге;
Исатайский сельский округ 51 077 тысяч тенге;
Зинеденский сельский округ 32 786 тысяч тенге;
Нарынский сельский округ 35 436 тысяч тенге".
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета и из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 1 313 584 тысяч тенге, в том числе:
20 497 тысяч тенге - на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
876 000 тысяч тенге - на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";

Исатай ауданы мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 97-VII "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 маусымдағы № 143-VII шешімі
Исатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Исатай аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 97-VІІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26306 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1,2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 193 973 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 951 075 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 38 480 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18 235 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 186 183 мың теңге;
2) шығындар – 9 256 829 мың теңге;
3) активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - - 85 829 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 85 829 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 22 973 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 17 586 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 62 856 теңге."
5-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5. Аудандық бюджеттен ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін трансферт көлемдері 2022 жылға 541 753 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Аққыстау ауылдық округі 150 245 мың теңге;
Жанбай ауылдық округі 70 819 мың теңге;
Қамысқала ауылдық округі 101 056 мың теңге;
Тұщықұдық ауылдық округі 100 334 мың теңге;
Исатай ауылдық округі 51 077 мың теңге;
Зинеден ауылдық округі 32 786 мың теңге;
Нарын ауылдық округі 35 436 мың теңге".
8-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"8. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте 1 313 584 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасының Ұлттық қоры есебінен ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 20 497 мың теңге;
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 876 000 мың теңге;

73 973 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи;
59 603 тысяч тенге - на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения;
13 697 тысяч тенге - на реализацию плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов;
190 180 тысяч тенге - на развитие продуктивной занятости;
21 441 тысяч тенге - на предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса – 2025";
58 193 тысяч тенге - на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений".
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета и из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 541 275 тысяч тенге, в том числе:
541 275 тысяч тенге - на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"".
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 509 012 тысяч тенге, в том числе:
4 756 тысяч тенге – на услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения);
29 760 тысяч тенге – на целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам;
48 220 тысяч тенге – на услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне ;
22 500 тысяч тенге – на предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь;
7 386 тысяч тенге - на функционирование системы водоснабжения и водоотведения;
11 055 тысяч тенге – на организацию эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности района (города областного значения);
114 170 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов;
7 555 тысяч тенге– на поддержку культурно-досуговой работы;
36 100 тысяч тенге - на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
210 641 тысяч тенге - на повышение зарплаты для акимов района и админстративных госслужащих по новой системе оплаты труда;

мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 73 973 мың теңге;
мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге – 59 603 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға – 13 697 мың теңге;
нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға – 190 180 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беруге – 21 441 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 58 193 мың теңге."
9-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"9. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасының Ұлттық қоры есебінен 541 275 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 541 275 мың теңге."
10-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"10. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 509 012 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге – 4 756 мың теңге;
төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттерге – 29 760 мың теңге;
жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтерге – 48 220 мың теңге;
әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беруге – 22 500 мың теңге;
сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуіне – 7386 мың теңге;
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыруға – 11 055 мың теңге;
елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз етуге – 114 170 мың теңге;
мәдени-демалыс жұмысын қолдауға – 7555 мың теңге;
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 36 100 мың теңге;
еңбекақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша аудан әкімдері мен мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің еңбекақысын арттыруға – 210 641 мың теңге;

5 700 тысяч тенге – на озеленение насельнных пунктов по предвыборной программе партии "AMANAT";
948 тысяч тенге –на реализацию проекта "Первое рабочее место" в рамках госпрограммы "Енбек";
10 221 тысяч тенге - на развитие продуктивной занятости".
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 1 337 959 тысяч тенге, в том числе:
553 322 тысяч тенге - на развитие транспортной инфраструктуры;
13 617 тысяч тенге - на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
19 344 тысяч тенге - на развитие систем водоснабжения и водоотведения;
15 676 тысяч тенге – на развитие системы освещения населенных пунктов;
16 000 тысяч тенге – развитие объектов спорта;
420 000 тысяч тенге - на развитие транспортной инфраструктуры;
300 000 тысяч тенге – на строительство жилья".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (Н. Мусин) Исатайского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграриии и экологии.

"AMANAT" партиясының сайлауалды бағдарламасы бойынша елді мекендерді абаттандыруға – 5 700 мың теңге;
"Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы аясында "Алғашқы жұмыс орны" жобасын жүзеге асыруға – 948 мың теңге;
нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға – 10 221 мың теңге".
11-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"11. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 1 337 959 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
көліктік инфрақұрылымды дамытуға – 553 322 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға – 13 617 мың теңге;
сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 19 344 мың теңге;
елді мекендерді жарықтандыру жүйесін дамытуға – 15 676 мың теңге;
спорт нысандарын дамытуға – 16 000 мың теңге;
көліктік инфрақұрылымды дамытуға – 420 000 мың теңге;
тұрғын үй құрылысына – 300 000 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау Исатай аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (Н.Мусин) жүктелсін.

932 696
01
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
362 071
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
41 958
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
41 958
122
Аппарат акима района (города областного значения)
139 332
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
138 132
003
Капитальные расходы государственного органа
1 200
122
Аппарат акима района (города областного значения)
180 781
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
180 781
02
Финансовая деятельность
2 034
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 034
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
744
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 290
09
Прочие государственные услуги общего характера
568 591
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
144 226
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
25 510
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
118 716
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
50 387
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
50 387
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительство района (города областного значения)
79 163
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
79 163
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
265 702
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
66 630
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
199 072
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
29 113
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
29 113
2
Оборона

932 696
01
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
362 071
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
41 958
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
41 958
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
139 332
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
138 132
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 200
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
180 781
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
180 781
02
Қаржылық қызмет
2 034
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 034
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
744
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 290
09
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
568 591
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
144 226
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 510
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
118 716
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
50 387
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 387
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
79 163
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 163
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
265 702
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 630
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
199 072
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
29 113
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 113
2
Қорғаныс

20 329
01
Военные нужды
14 829
122
Аппарат акима района (города областного значения)
14 829
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
14 829
02
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
5 500
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5 500
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3 500
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2 000
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
778 675
01
Социальное обеспечение
97 139
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
97 139
010
Государственная адресная социальная помощь
97 139
02
Социальная помощь
629 736
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
629 736
004
Программа занятости
370 174
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 400
007
Оказание жилищной помощи
1 200
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 818
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
79 845
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
53 990
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
47 891
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22 004
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
46 414
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
51 800
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района ( города областного значения)
22 500
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
22 500
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
29 300
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 145
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях

20 329
01
Әскери мұқтаждар
14 829
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
14 829
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
14 829
02
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
5 500
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5 500
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3 500
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2 000
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
778 675
01
Әлеуметтiк қамсыздандыру
97 139
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
97 139
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
97 139
02
Әлеуметтiк көмек
629 736
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
629 736
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
370 174
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 400
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 200
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 818
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
79 845
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
53 990
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтік қызмет көрсету аумақтық орталығы
47 891
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсетілетін тіл маманының қызметтерін ұсыну
22 004
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
46 414
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
51 800
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
22 500
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
22 500
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
29 300
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 145
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру