О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 13-82/VII "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2022-2024 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 22 ноября 2022 года № 22-130/VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 13-82/VІІ "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксукентского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 317 831 тысяч тенге;
налоговые поступления – 213 187 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 46 919 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57 725 тысяч тенге;
2) расходы – 352026 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -34 195 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34 195 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств - 34 195 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 944 тысяч тенге;
налоговые поступления – 10 521 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 3 661 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40 762 тысяч тенге;
2) расходы – 55 504 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -560 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 560 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств - 560 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Арыского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

Сайрам аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-82/VII "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 қарашадағы № 22-130/VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-82/VII "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақсукент ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 317 831 мың теңге;
салықтық түсімдер – 213 187 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 46 919 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 57 725 мың теңге;
2) шығындар – 352 026 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -34 195 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34 195 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 34 195 мың теңге.".
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Ақбұлақ ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 54 944 мың теңге;
салықтық түсімдер – 10 521 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 661 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 40 762 мың теңге;
2) шығындар – 55 504 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 560 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 560 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 560 мың теңге.".
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Арыс ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемде бекітілсін:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 790 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств - 5 790 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 27, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 790 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 790 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 790 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 27, 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.