Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации в районе Алтай на 2022 год
Постановление акимата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 13 января 2022 года № 7
В соответствии с подпунктом 2) части 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан, подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан "Об утверждении правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" от 26 мая 2016 года № 412 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13898) акимат района Алтай ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Алтай ауданында ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2022 жылға арналған жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 13 қаңтардағы № 7 қаулысы
Қазақстан Республикасы Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабы 1-бөлігінің 2) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабы 7), 8) 9) тармақшаларына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 2-тармағына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) сәйкес Алтай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в районе Алтай на 2022 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в районе Алтай на 2022 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

1. Осы қаулының 1-қосымшасына 2022 жылға сәйкес Алтай ауданында ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына 2022 жылға сәйкес Алтай ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.

3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, в районе Алтай на 2022 год согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ района Алтай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление копии постановления на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории района Алтай;

3. Осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес Алтай ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2022 жылға жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
4. "Алтай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) қаулының көшірмесін Алтай ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберуді;