О районном бюджете на 2024-2026 годы
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2023 года № 8С-13/1.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 8898342,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2230495,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 43575,2 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23722,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 6600550,1 тысяча тенге;
2) затраты – 9560141,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -495,5 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 7321,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7816,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -661303,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 661303,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 10.12.2024 № 8С-24/1 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрены бюджетные изъятия в областной бюджет в сумме 413397,0 тысячи тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрены бюджетные изъятия из бюджета города Макинск в сумме 105494,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам сельских округов в сумме 296778,0 тысяч тенге, в том числе:
Айнакольскому сельскому округу 22316,0 тысяч тенге;
Алтындынскому сельскому округу 27154,0 тысяч тенге;
Амангельдинскому сельскому округу 26311,0 тысяч тенге;
Вознесенскому сельскому округу 26165,0 тысяч тенге;
Ергольскому сельскому округу 23372,0 тысяч тенге;
Журавлевскому сельскому округу 24997,0 тысяч тенге;
Капитоновскому сельскому округу 20905,0 тысяч тенге;
Карамышевскому сельскому округу 33934,0 тысяча тенге;
Караозекскому сельскому округу 22590,0 тысячи тенге;
Никольскому сельскому округу 39605,0 тысячи тенге;
Новобратскому сельскому округу 29429,0 тысяч тенге.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в сумме 3694,7 тысяч тенге.

2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С-13/1 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8898342,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2230495,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 43575,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23722,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6600550,1 мың теңге;
2) шығындар – 9560141,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -495,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 7321,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7816,5 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 661303,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 661303,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 10.12.2024 № 8С-24/1 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке 413397,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қоюлар көзделгені ескерілсін.
3. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте Макинск қаласының бюджетінен 105494,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қоюлар көзделгені ескерілсін.
4. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берiлетiн 296778,0 мың теңге сомасындағы бюджеттік субвенциялар көлемдерi көзделгені ескерілсін, соның iшiнде:
Айнакөл ауылдық округіне 22316,0 мың теңге;
Алтынды ауылдық округіне 27154,0 мың теңге;
Амангелді ауылдық округіне 26311,0 мың теңге;
Вознесенка ауылдық округіне 26165,0 мың теңге;
Ерголка ауылдық округіне 23372,0 мың теңге;
Журавлевка ауылдық округіне 24997,0 мың теңге;
Капитоновка ауылдық округіне 20905,0 мың теңге;
Карамышевка ауылдық округіне 33934,0 мың теңге;
Қараөзек ауылдық округіне 22590,0 мың теңге;
Никольск ауылдық округіне 39605,0 мың теңге;
Новобратск ауылдық округіне 29429,0 мың теңге.
5. 2024 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 3694,7 мың теңге сомасында бекітілсін.

Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 11.11.2024 № 8С-23 /1 (вводится в действие с 01.01.2024).
6. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2024 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
7. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2024 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.

Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 11.11.2024 № 8С-23/1 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2024 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
7. 2024 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.

8. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2024 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 6.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата Буландынского района.
9. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в областной бюджет в сумме 7799,0 тысяч тенге.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Буландынского районного маслихата Ш.Н.Сексенов
Приложение 1 к решению
Буландынского районного маслихата

8. 2024 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 6 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Көрсетілген нысаналы трансферттердің сомасын бөлу Бұланды ауданы әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
9. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке 7799,0 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттерді өтеу көзделгені ескерілсін.
10. Осы шешiм 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Бұланды аудандық мәслихатының төрағасы Н.Сексенов
Бұланды аудандық
мәслихатының

013
Капитальные расходы государственного органа
7 505,2
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
155 035,7
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
77 527,9
02
Оборона
129 283,2
122
Аппарат акима района (города областного значения)
129 283,2
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7 960,4
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
119 735,9
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1 586,9
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
6 270,5
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
6 270,5
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
6 270,5
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
426 276,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
421 317,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51 743,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
26 084,0
005
Государственная адресная социальная помощь
12 651,1
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
172 237,8
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
864,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
750,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
103 952,8
021
Капитальные расходы государственного органа
8 937,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
39 889,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях

013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 505,2
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
155 035,7
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
77 527,9
02
Қорғаныс
129 283,2
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
129 283,2
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7 960,4
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
119 735,9
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1 586,9
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
6 270,5
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6 270,5
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
6 270,5
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
426 276,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
421 317,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 743,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
26 084,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
12 651,1
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
172 237,8
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
864,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
750,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
103 952,8
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 937,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
39 889,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

4 209,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
4 959,0
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
4 959,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 435 032,2
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4 099 373,7
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
261 365,8
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 022 479,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 815 528,9
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
335 658,5
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
17 654,9
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
230 000,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах
4 984,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
83 019,6
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
636 772,3
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
59 579,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
29 703,1
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
9 000,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
20 876,8
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
569 124,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
22 966,6
003
Поддержка культурно-досуговой работы
344 441,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
120 521,5
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
13 507,7
008
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
29 895,3
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3 476,0
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
14 724,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
19 592,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
8 068,3

4 209,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4 959,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
4 959,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 435 032,2
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4 099 373,7
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
261 365,8
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
2 022 479,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 815 528,9
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
335 658,5
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
17 654,9
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
230 000,0
015
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
4 984,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
83 019,6
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
636 772,3
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
59 579,9
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 703,1
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
9 000,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
20 876,8
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
569 124,1
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 966,6
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
344 441,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
120 521,5
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
13 507,7
008
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
29 895,3
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
3 476,0
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
14 724,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
19 592,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
8 068,3

Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 10.12.2024 № 8С-24/1 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
4819754,0
Целевые текущие трансферты
40545,0
в том числе:
Аппарат акима района
202,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
202,0
Отдел занятости и социальных программ района
39903,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
14,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
39889,0
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района
402,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
402,0
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района
38,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
38,0
Целевые трансферты на развитие
4771888,0
в том числе:
Отдел строительства района
4408432,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах
2017479,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1675035,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
715918,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
363456,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
363456,0
Бюджетные кредиты
7321,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
7321,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
7321,0
Приложение 5 к решению
Буландынского районного маслихата
от 22 декабря 2023 года
№ 8С-13/1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2024 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 10.12.2024 № 8С-24/1 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
1 682 622,7
Целевые текущие трансферты
689108,0
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 10.12.2024 № 8С-24/1 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
4819754,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
40545,0
соның ішінде:
Аудан әкімінің аппараты
202,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
202,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
39903,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
14,0
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
39889,0
Ауданның мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
402,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
402,0
Ауданның кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
38,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
38,0
Нысаналы даму трансферттері
4771888,0
соның iшiнде:
Ауданның құрылыс бөлімі
4408432,0
Қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
2017479,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
1675035,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
715918,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
363456,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
363456,0
Бюджеттік кредиттер
7321,0
соның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
7321,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
7321,0
Бұланды аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 8С-13/1 шешіміне
5 қосымша
2024 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 10.12.2024 № 8С-24/1 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
1 682 622,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер
689 108,0
cоның iшiнде:
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

166919,3
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4209,0
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
79651,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
26084,0
На социальную помощь отдельным категориям граждан
11578,5
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35148,6
На выплату государственной адресной социальной помощи
10248,2
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района
56856,8
На содержание объектов культуры
56856,8
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
417286,7
На обеспечение льготного проезда
4959,0
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
83019,6
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
138715,5
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
49153,7
На укрепление материально-технической базы в сфере жилищно-коммунального хозяйства
141438,9
Отдел архитектуры и градостроительства района
48045,2
На разработку схем развития и застройки, инвентаризацию инженерных сетей
48045,2
Целевые трансферты на развитие
993514,7
в том числе:
Отдел строительства района
955461,7
На развитие систем водоснабжения в сельских населҰнных пунктах
133109,6
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
539622,0
На развитие малых и моногородов
22975,0
На развитие теплоэнергетической системы
101910,2
Жилищное строительство, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
157844,9
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
38053,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
38053,0
Приложение 6 к решению
Буландынского районного маслихата
от 22 декабря 2023 года
№ 8С-13/1
Целевые трансферты из районного бюджета бюджетам города Макинск и сельских округов на 2024 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 10.12.2024 № 8С-24/1 (вводится в действие с 01.01.2024)).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
85 017,9
Целевые трансферты на развитие
85 017,9
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
7 490,0
На развитие государственных услуг общего характера
7 490,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района

166 919,3
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
4 209,0
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қамсыздандыруға
79 651,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
26 084,0
Жекелеген санаттарға әлеуметтік көмекке
11 578,5
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
35 148,6
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
10 248,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
56 856,8
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
56 856,8
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
417 286,7
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
4 959,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
83 019,6
Жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
138 715,5
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
49 153,7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы материалдық-техникалық базаны нығайтуға
141 438,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
48 045,2
Даму және құрылыс жүргізу схемаларын әзірлеуге, инженерлік тораптарды түгендеуге
48 045,2
Нысаналы даму трансферттерi
993 514,7
соның iшiнде:
Ауданның құрылыс бөлімі
955 461,7
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
133 109,6
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
539 622,0
Шағын және моноқалаларды дамытуға
22 975,0
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға
101 910,2
Тұрғын үй құрылыс, инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыру
157 844,9
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
38 053,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
38 053,0
Бұланды аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 8С-13/1 шешіміне
6 қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджеттен Макинск қаласының және ауылдық округтердің бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 10.12.2024 № 8С-24/1 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
85 017,9
Нысаналы даму трансферттерi
85 017,9
соның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
7 490,0
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерді дамытуға
7 490,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

77 527,9
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
11 832,6
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
42 837,9
На организацию водоснабжения населенных пунктов
22 857,4

77 527,9
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
11 832,6
Елді мекендерді абаттандыруға мен көгалдандыруға
42 837,9
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға
22 857,4