О районном бюджете на 2024-2026 годы
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2023 года № 8С-12/2-23.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 981 165,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 875 011,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45 538,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 176 228,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 884 388,7 тысяч тенге;
2) затраты – 5 036 221,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17 871,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 36 920,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 049,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -72 927,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 72 927,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 07.06.2024 № 8С-21/2-24 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть на 2024 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в районный бюджет, в сумме 295 640,0 тысяч тенге.
3. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2024 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4 к настоящему решению.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов и бюджетных кредитов определяется постановлением акимата района.
4. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2024 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5 к настоящему решению.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам сел и сельских округов в сумме 306 545,0 тысяч тенге, в том числе:
городу Ерейментау 3 090,0 тысяч тенге;
Еркиншиликскому сельскому округу 33 541,0 тысяч тенге;
Тайбайскому сельскому округу 36 749,0 тысяч тенге;
Тургайскому сельскому округу 24 892,0 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С-12/2-23 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабындағы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабындағы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 981 165,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 875 011,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45 538,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 176 228,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 884 388,7 мың теңге;
2) шығындар – 5 036 221,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 17 871,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 36 920,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19 049,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -72 927,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 72 927,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 07.06.2024 № 8С-21/2-24 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
2. 2024 жылда 295 640,0 мың теңге сомасында аудандық бюджетке облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі ескерілсін.
3. 2024 жылға арналған аудандық бюджет кірістерінің құрамында республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттердің көрсетiлген сомаларын бөлу аудан әкiмдiгiнің қаулысымен анықталады.
4. 2024 жылға арналған аудандық бюджет кірістерінің құрамында облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттер көрсетiлген сомаларын бөлу аудан әкiмдiгiнің қаулысымен анықталады.
5. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте 306 545,0 мың теңге сомасында ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі қарастырылуы ескерілсін, оның ішінде:
Ерейментау қаласына 3 090,0 мың теңге;
Еркіншілік ауылдық округіне 33 541,0 мың теңге;
Тайбай ауылдық округіне 36 749,0 мың теңге;
Торғай ауылдық округіне 24 892,0 мың теңге;

Улентинскому сельскому округу 21 311,0 тысяч тенге;
сельскому округу имени Олжабай батыра 22 854,0 тысяч тенге;
Куншалганскому сельскому округу 24 606,0 тысяч тенге;
Койтасскому сельскому округу 17 186,0 тысяч тенге;
Бестогайскому сельскому округу 20 132,0 тысяч тенге;
Акмырзинскому сельскому округу 16 028,0 тысяч тенге;
селу Аксуат 23 060,0 тысяч тенге;
селу Селетинское 18 944,0 тысяч тенге;
селу Майлан 21 711,0 тысяч тенге;
селу Бозтал 22 441,0 тысяч тенге.

Өлеңті ауылдық округіне 21 311,0 мың теңге;
Олжабай батыр атындағы ауылдық округіне 22 854,0 мың теңге;
Күншалған ауылдық округіне 24 606,0 мың теңге;
Қойтас ауылдық округіне 17 186,0 мың теңге;
Бестоғай ауылдық округіне 20 132,0 мың теңге;
Ақмырза ауылдық округіне 16 028,0 мың теңге;
Ақсуат ауылына 23 060,0 мың теңге;
Сілеті ауылына 18 944,0 мың теңге;
Майлан ауылына 21 711,0 мың теңге;
Бозтал ауылына 22 441,0 мың теңге.

6. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2024 год предусмотрены целевые трансферты бюджетам города Ерейментау, сел и сельских округов согласно приложению 6 к настоящему решению.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в сумме 31 000,0 тысяч тенге.
7-1. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год, в установленном законодательством порядке, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2024 года в сумме 311 575,1 тысяч тенге.

6. 2024 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттерiне 6-қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттердің көзделгені ескерiлсiн.
Нысаналы трансферттердің көрсетiлген сомаларын бөлу аудан әкiмдiгiнің қаулысымен анықталады.
7. 2024 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының қоры 31 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
7-1. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте заңнамада белгіленген тәртіппен 2024 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан 311 575,1 мың теңге сомасында бюджет қаражатының бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 09.02.2024 № 8С-16/2-24 (вводится в действие с 01.01.2024): в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 11.04.2024 № 8С-19/2-24 (вводится в действие с 01.01.2024).
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Ерейментауского районного маслихата М.Абжиков
Приложение 1 к решению
Ерейментауского районного
маслихата

Ескерту. Шешім 7-1-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 09.02.2024 № 8С-16/2-24 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 11.04.2024 № 8С-19/2-24 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық мәслихатының төрағасы М.Әбжіков
Ерейментау аудандық
мәслихатының

1 396 062,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
32 596,8
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
418 316,8
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
945 149,1
02
Оборона
67 537,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
67 537,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
20 336,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4 380,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
42 821,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 850,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
2 850,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 850,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
347 080,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
346 405,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
60 608,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
28 964,0
005
Государственная адресная социальная помощь
15 207,0
006
Оказание жилищной помощи
425,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
51 373,8
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
998,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
274,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
51 272,9
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью

1 396 062,7
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 596,8
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
418 316,8
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
945 149,1
02
Қорғаныс
67 537,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
67 537,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
20 336,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4 380,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
42 821,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 850,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 850,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2 850,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
347 080,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
346 405,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 608,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
28 964,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
15 207,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
425,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
51 373,8
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
998,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
274,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
51 272,9
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету

2 174 934,0
01
Государственные услуги общего характера
447 845,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
48 652,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
46 427,0
005
Повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
2 225,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
201 597,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
187 107,0
003
Капитальные расходы государственного органа
14 490,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
0,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
44 219,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
44 219,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
77 798,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
75 449,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 433,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
916,0
015
Капитальные расходы государственного органа
0,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
41 337,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
41 337,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
34 242,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
34 242,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
34 242,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
0,0
02
Оборона
87 046,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
87 046,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
30 135,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 120,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

2 174 934,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
447 845,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
48 652,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
46 427,0
005
Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыру
2 225,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
201 597,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
187 107,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 490,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
0,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
44 219,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 219,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
77 798,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 449,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 433,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
916,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
41 337,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 337,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
34 242,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 242,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
34 242,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
0,0
02
Қорғаныс
87 046,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
87 046,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
30 135,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 120,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
0,0
01
Остатки бюджетных средств
0,0
1
Свободные остатки бюджетных средств
0,0
Приложение 4 к решению
Ерейментауского районного маслихата
от 22 декабря 2023 года
№ 8С-12/2-23
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2024 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
471 369,0
Целевые текущие трансферты
25 319,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
3 972,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21 347,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
21 347,0
Целевые трансферты на развитие
409 130,0
Отдел строительства района (города областного значения)
409 130,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
48 743,0
На развитие систем теплоснабжения
360 387,0
Бюджетные кредиты
36 920,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
36 920,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
36 920,0
Приложение 5 к решению
Ерейментауского районного маслихата
от 22 декабря 2023 года
№ 8С-12/2-23
Целевые трансферты из областного бюджета на 2024 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 07.06.2024 № 8С-21/2-24 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
2 152 309,3
Целевые текущие трансферты
1 828 153,8
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
118 366,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
23 228,0
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
49 200,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
28 964,0
На социальную помощь отдельным категориям граждан
5 374,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
11 600,0
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
467 030,0
На материально-техническое оснащение организациям культуры
17 030,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
450 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0,0
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
0,0
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
0,0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0,0
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 8С-12/2-23 шешіміне
4-қосымша
2024 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
471 369,0
Нысаналы ағымды трансферттер
25 319,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
3 972,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21 347,0
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
21 347,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
409 130,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
409 130,0
Ауыл-Ел бесігі жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
48 743,0
Жылу жүйені дамытуға
360 387,0
Бюджеттік кредиттер
36 920,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
36 920,0
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
36 920,0
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 8С-12/2-23 шешіміне
5-қосымша
2024 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 07.06.2024 № 8С-21/2-24 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
2 152 309,3
Нысаналы ағымдағы трансферттер
1 828 153,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
118 366,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
23 228,0
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қамсыздандыруға
49 200,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
28 964,0
Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге
5 374,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
11 600,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
467 030,0
Мәдениет ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға
17 030,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
450 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

1 242 757,8
На укрепление материально-технической базы в сфере жилищно-коммунального хозяйства
404 211,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
672 600,0
На обеспечение льготного проезда
675,0
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
113 590,4
На ремонт автомобильных дорог
51 681,4
Целевые трансферты на развитие
324 155,5
Отдел строительства района (города областного значения)
324 155,5
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
238 071,0
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
71 576,0
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6 617,0
Развитие теплоэнергетической системы
7 891,5
Приложение 6 к решению
Ерейментауского районного маслихата
от 22 декабря 2023 года
№ 8С-12/2-23
Целевые трансферты на 2024 год бюджетам города Ерейментау, сел и сельских округов
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 07.06.2024 № 8С-21/2-24 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Всего, тысяч тенге
Всего
996 660,4
Целевые текущие трансферты
996 660,4
Аппарат акима района (города областного значения)
51 511,3
На оплату труда государственных служащих
27 205,9
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
985,0
На приобретение планшета для составления административных протоколов
600,0
На текущий ремонт административного здания
13 500,8
На установку и обслуживание программы автоматизированного бухгалтерского учета
7 209,2
На изготовление землеустроительной документации на земельные участки
448,5
На приобретение компьютерного оборудования для предоставления государственных услуг
1 200,0
На ремонт служебной автомашины
361,9
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
945 149,1
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
672 600,0
На реализацию проектов бюджета народного участия
15 000,0
На установку дорожных знаков
3 023,0
На ремонт автомобильных дорог
103 362,8
На обеспечение санитарии населенных пунктов (обустройство полигонов твердых бытовых отходов)
3 200,0
На проведение экспертизы качества ремонта автомобильных дорог
1 000,0
На приобретение материалов для уличного освещения

1 242 757,8
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы материалдық-техникалық базаны нығайтуға
404 211,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
672 600,0
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
675,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
113 590,4
Автомобиль жолдарын жөндеуге
51 681,4
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
324 155,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
324 155,5
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
238 071,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
71 576,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
6 617,0
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға
7 891,5
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 8С-12/2-23 шешіміне
6-қосымша
2024 жылға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 07.06.2024 № 8С-21/2-24 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
996 660,4
Нысаналы ағымды трансферттер
996 660,4
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
51 511,3
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
27 205,9
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
985,0
Әкімшілік хаттамалар жасау үшін планшетті сатып алуға
600,0
Әкімшілік ғимаратты ағымдағы жөндеуге
13 500,8
Автоматтандырылған бухгалтерлік есеп бағдарламасын орнатуға және қызмет көрсетуге
7 209,2
Жер учаскелеріне жерге орналастыру құжаттамасын дайындауға
448,5
Мемлекеттік қызмет көрсету үшін компьютерлік жабдықтарды сатып алуға
1 200,0
Қызметтік автомашинаны жөндеуге
361,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
945 149,1
Ауыл-Ел бесігі жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
672 600,0
Халықтың қатысуы бюджетінің жобаларын іске асыруға
15 000,0
Жол белгілерін орнатуға
3 023,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге
103 362,8
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге (қатты тұрмыстық қалдықтар полигондарын жайластыруға)
3 200,0
Автомобиль жолдарын жөндеу сапасына сараптама жүргізуге
1 000,0
Көшені жарықтандыруға арналған материалдарды сатып алуға