О районном бюджете на 2024-2026 годы
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2023 года № 8С-12/2-23.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 057 214,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 875 011,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45 538,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 176 228,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 960 437,7 тысяч тенге;
2) затраты – 5 112 270,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17 871,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 36 920,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 049,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -72 927,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 72 927,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 14.10.2024 № 8С-28/2-24 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть на 2024 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в районный бюджет, в сумме 295 640,0 тысяч тенге.
3. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2024 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4 к настоящему решению.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов и бюджетных кредитов определяется постановлением акимата района.
4. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2024 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5 к настоящему решению.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам сел и сельских округов в сумме 306 545,0 тысяч тенге, в том числе:
городу Ерейментау 3 090,0 тысяч тенге;
Еркиншиликскому сельскому округу 33 541,0 тысяч тенге;
Тайбайскому сельскому округу 36 749,0 тысяч тенге;
Тургайскому сельскому округу 24 892,0 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С-12/2-23 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабындағы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабындағы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 094 383,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 078 134,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 355,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 287,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 997 606,6 мың теңге;
2) шығындар – 5 152 815,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16 884,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 35 933,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19 049,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -75 316,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 75 316,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 13.12.2024 № 8С-32/2-24 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылда 295 640,0 мың теңге сомасында аудандық бюджетке облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі ескерілсін.
3. 2024 жылға арналған аудандық бюджет кірістерінің құрамында республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттердің көрсетiлген сомаларын бөлу аудан әкiмдiгiнің қаулысымен анықталады.
4. 2024 жылға арналған аудандық бюджет кірістерінің құрамында облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттер көрсетiлген сомаларын бөлу аудан әкiмдiгiнің қаулысымен анықталады.
5. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте 306 545,0 мың теңге сомасында ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі қарастырылуы ескерілсін, оның ішінде:
Ерейментау қаласына 3 090,0 мың теңге;
Еркіншілік ауылдық округіне 33 541,0 мың теңге;
Тайбай ауылдық округіне 36 749,0 мың теңге;
Торғай ауылдық округіне 24 892,0 мың теңге;

Улентинскому сельскому округу 21 311,0 тысяч тенге;
сельскому округу имени Олжабай батыра 22 854,0 тысяч тенге;
Куншалганскому сельскому округу 24 606,0 тысяч тенге;
Койтасскому сельскому округу 17 186,0 тысяч тенге;
Бестогайскому сельскому округу 20 132,0 тысяч тенге;
Акмырзинскому сельскому округу 16 028,0 тысяч тенге;
селу Аксуат 23 060,0 тысяч тенге;
селу Селетинское 18 944,0 тысяч тенге;
селу Майлан 21 711,0 тысяч тенге;
селу Бозтал 22 441,0 тысяч тенге.
6. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2024 год предусмотрены целевые трансферты бюджетам города Ерейментау, сел и сельских округов согласно приложению 6 к настоящему решению.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.

Өлеңті ауылдық округіне 21 311,0 мың теңге;
Олжабай батыр атындағы ауылдық округіне 22 854,0 мың теңге;
Күншалған ауылдық округіне 24 606,0 мың теңге;
Қойтас ауылдық округіне 17 186,0 мың теңге;
Бестоғай ауылдық округіне 20 132,0 мың теңге;
Ақмырза ауылдық округіне 16 028,0 мың теңге;
Ақсуат ауылына 23 060,0 мың теңге;
Сілеті ауылына 18 944,0 мың теңге;
Майлан ауылына 21 711,0 мың теңге;
Бозтал ауылына 22 441,0 мың теңге.
6. 2024 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттерiне 6-қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттердің көзделгені ескерiлсiн.
Нысаналы трансферттердің көрсетiлген сомаларын бөлу аудан әкiмдiгiнің қаулысымен анықталады.

7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в сумме 7 540,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 14.10.2024 № 8С-28/2-24 (вводится в действие с 01.01.2024).
7-1. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год, в установленном законодательством порядке, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2024 года в сумме 311 575,1 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 09.02.2024 № 8С-16/2-24 (вводится в действие с 01.01.2024): в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 11.04.2024 № 8С-19/2-24 (вводится в действие с 01.01.2024).

7. 2024 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының қоры 6 540,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 13.12.2024 № 8С-32/2-24 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7-1. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте заңнамада белгіленген тәртіппен 2024 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан 314 951,2 мың теңге сомасында бюджет қаражатының бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 7-1-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 09.02.2024 № 8С-16/2-24 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 13.12.2024 № 8С-32/2-24 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
47 819,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
44 977,0
003
Капитальные расходы государственного органа
600,0
005
Повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
2 242,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
253 143,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
195 053,9
003
Капитальные расходы государственного органа
11 990,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
46 099,2
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
43 015,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
42 815,9
007
Капитальные расходы государственного органа
200,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
75 335,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
73 939,1
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 275,3
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
121,4
015
Капитальные расходы государственного органа
0,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
39 349,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
38 799,1
003
Капитальные расходы государственного органа
550,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 376 465,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
32 596,8
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
272 436,8
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 071 431,9
02
Оборона
66 541,7
122
Аппарат акима района (города областного значения)
66 541,7
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
19 795,7
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4 085,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
46 636,2
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
44 977,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600,0
005
Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыру
1 059,2
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
250 677,3
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
193 205,9
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 990,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
45 481,4
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
43 003,3
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 815,9
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
187,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
75 337,1
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 940,4
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 275,3
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
121,4
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
39 349,1
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 799,1
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
550,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 476 052,6
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 596,8
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
247 860,5
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 195 595,3
02
Қорғаныс
66 541,7
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
66 541,7
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
19 795,7
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4 085,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

42 661,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1 584,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 584,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1 584,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
335 485,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
334 810,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
60 608,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
28 964,0
005
Государственная адресная социальная помощь
13 607,0
006
Оказание жилищной помощи
25,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
51 373,8
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
998,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
274,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
51 272,9
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
60 502,0
021
Капитальные расходы государственного органа
1 200,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
26 947,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
27 772,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
11 267,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
675,0
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
675,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
767 907,9
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
237 979,0

42 661,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1 584,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 584,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1 584,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
324 822,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
324 147,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 608,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
26 637,8
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9 720,2
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
0,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
50 508,1
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
924,3
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
164,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
52 304,4
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
72 283,9
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 164,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
25 120,7
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
16 439,1
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
8 273,1
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
675,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
675,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
651 858,5
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
211 680,8

005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
0,0
01
Остатки бюджетных средств
0,0
1
Свободные остатки бюджетных средств
0,0
Приложение 4 к решению
Ерейментауского районного маслихата
от 22 декабря 2023 года
№ 8С-12/2-23
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2024 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 14.10.2024 № 8С-28/2-24 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
110 982,0
Целевые текущие трансферты
25 319,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
3 972,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21 347,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
21 347,0
Целевые трансферты на развитие
48 743,0
Отдел строительства района (города областного значения)
48 743,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
48 743,0
На развитие систем теплоснабжения
0,0
Бюджетные кредиты
36 920,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
36 920,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
36 920,0
Приложение 5 к решению
Ерейментауского районного маслихата
от 22 декабря 2023 года
№ 8С-12/2-23
Целевые трансферты из областного бюджета на 2024 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 14.10.2024 № 8С-28/2-24 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
2 588 745,3
Целевые текущие трансферты
1 945 163,8
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
115 366,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
20 228,0
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
49 200,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
28 964,0
На социальную помощь отдельным категориям граждан
5 374,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
11 600,0
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
582 866,4
На материально-техническое оснащение организациям культуры
17 030,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі"
565 836,4
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 246 931,4
На укрепление материально-технической базы в сфере жилищно-коммунального хозяйства
252 769,6
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі"
763 313,4
На обеспечение льготного проезда

005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0,0
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
0,0
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
0,0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0,0
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 8С-12/2-23 шешіміне
4-қосымша
2024 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 13.12.2024 № 8С-32/2-24 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
106 035,0
Нысаналы ағымды трансферттер
21 359,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
2 078,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19 281,0
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
19 281,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
48 743,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
48 743,0
Ауыл-Ел бесігі жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
48 743,0
Жылу жүйені дамытуға
0,0
Бюджеттік кредиттер
35 933,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
35 933,0
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
35 933,0
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 8С-12/2-23 шешіміне
5-қосымша
2024 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 13.12.2024 № 8С-32/2-24 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
2 629 874,2
Нысаналы ағымдағы трансферттер
2 068 550,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
108 223,4
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
8 168,0
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қамсыздандыруға
60 981,9
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
26 637,8
Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге
4 522,7
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
7 913,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
639 800,7
Мәдениет ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға
17 030,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
622 770,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 320 526,4
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы материалдық-техникалық базаны нығайтуға
228 442,9
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
890 713,4
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге

675,0
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
148 830,7
На ремонт автомобильных дорог
81 342,7
Целевые трансферты на развитие
643 581,5
Отдел строительства района (города областного значения)
643 581,5
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
238 071,0
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
71 576,0
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
0,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
5 131,5
Развитие теплоэнергетической системы
167 801,0
На развитие малых и моногородов
161 002,0
Приложение 6 к решению
Ерейментауского районного маслихата
от 22 декабря 2023 года
№ 8С-12/2-23
Целевые трансферты на 2024 год бюджетам города Ерейментау, сел и сельских округов
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 14.10.2024 № 8С-28/2-24 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Всего, тысяч тенге
Всего
1 117 531,1
Целевые текущие трансферты
1 117 531,1
Аппарат акима района (города областного значения)
46 099,2
На оплату труда государственных служащих
27 205,9
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
985,0
На приобретение планшета для составления административных протоколов
399,1
На текущий ремонт административного здания
8 736,0
На установку и обслуживание программы автоматизированного бухгалтерского учета
6 772,4
На изготовление землеустроительной документации на земельные участки
448,5
На приобретение компьютерного оборудования для предоставления государственных услуг
1 190,4
На ремонт служебной автомашины
361,9
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 071 431,9
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
763 313,4
На реализацию проектов бюджета народного участия
12 450,0
На установку дорожных знаков
3 023,0
На ремонт автомобильных дорог
133 023,6
На обеспечение санитарии населенных пунктов (обустройство полигонов твердых бытовых отходов)
3 114,3
На проведение экспертизы качества ремонта автомобильных дорог
1 000,0
На приобретение материалов для уличного освещения
3 000,0
На изготовление и установку дорожного ограждения
6 500,0
На проведение ямочного ремонта автодорог

675,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
122 674,7
Автомобиль жолдарын жөндеуге
78 020,4
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
561 323,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
561 323,7
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
237 069,7
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
0,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
0,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
2 577,1
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға
160 677,4
Шағын және моноқалаларды дамытуға
160 999,5
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 8С-12/2-23 шешіміне
6-қосымша
2024 жылға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 13.12.2024 № 8С-32/2-24 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
1 241 076,7
Нысаналы ағымды трансферттер
1 241 076,7
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
45 481,4
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
27 205,9
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
985,0
Әкімшілік хаттамалар жасау үшін планшетті сатып алуға
399,1
Әкімшілік ғимаратты ағымдағы жөндеуге
8 736,0
Автоматтандырылған бухгалтерлік есеп бағдарламасын орнатуға және қызмет көрсетуге
6 597,5
Жер учаскелеріне жерге орналастыру құжаттамасын дайындауға
15,8
Мемлекеттік қызмет көрсету үшін компьютерлік жабдықтарды сатып алуға
1 180,2
Қызметтік автомашинаны жөндеуге
361,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 195 595,3
Ауыл-Ел бесігі жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
890 713,4
Халықтың қатысуы бюджетінің жобаларын іске асыруға
12 450,0
Жол белгілерін орнатуға
3 023,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге
129 701,3
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге (қатты тұрмыстық қалдықтар полигондарын жайластыруға)
3 200,0
Автомобиль жолдарын жөндеу сапасына сараптама жүргізуге
1 000,0
Көшені жарықтандыруға арналған материалдарды сатып алуға
3 000,0
Жол қоршауын дайындауға және орнатуға
6 500,0
Автожолдарға шұңқырлы жөндеу жүргізуге