О признании утратившими силу некоторых постановлении
Постановление акимата Иргизского района Актюбинской области от 13 октября 2023 года № 175
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Иргизского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Иргизского района от 5 декабря 2022 года № 234 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации по Иргизскому району на 2023 год";
2) постановление акимата Иргизского района от 5 декабря 2022 года № 235 "Об установлении квоты рабочих мест для людей с ограниченными возможностями по Иргизскому району на 2023 год";
3) постановление акимата Иргизского района от 5 декабря 2022 года № 236 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы по Иргизскому району на 2023 год".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района
А. Уксикбаев

Кейбір қаулылардың күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 13 қазандағы № 175 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Ырғыз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың:
1) Ырғыз ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 234 "2023 жылға Ырғыз ауданы бойынша пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квотасын белгілеу туралы" қаулысының;
2) Ырғыз ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 235 "2023 жылға Ырғыз ауданы бойынша мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысының;
3) Ырғыз ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 236 "2023 жылға Ырғыз ауданы бойынша бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күштері жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін уақытша атқарушы
А. Уксикбаев