О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2022 года №21-2 "О городском бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 27 декабря 2023 года № 11-5
Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата "О городском бюджете на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года №21-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 073 412 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 28 501 947 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 420 815 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 588 073 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23 562 577 тысяч тенге;
2) затраты – 58 374 053 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 856 900 тысяч тенге:

"2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы №21-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 11-5 шешімі
Тараз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы №21-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59 073 412 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 28 501 947 мың теңге;
cалықтық емес түсімдер – 420 815 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 6 588 073 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23 562 577 мың теңге;
2) шығындар – 58 374 053 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 856 900 мың теңге:

приобретение финансовых активов – 856 900 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 157 541 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 157 541 тысяч тенге;
поступление займов – 11 698 828 тенге;
погашение займов – 14 532 043 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 990 756 тенге.
2. Утвердить резерв акимата города на 2023 год в сумме 750 532 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Таразского
городского маслихата К. Олжабай

қаржы активтерін сатып алу – 856 900 мың теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -157 541 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 157 541 мың теңге:
қарыздар түсімі – 11 698 828 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 532 043 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 990 756 мың теңге;
2 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023 жылға арналған қала әкімдігінің резерві 750 532 мың теңге сомасында бекітілсін".
Көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық
мәслихатының төрағасы К. Олжабай