О внесении изменений в решение Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2022 года № 33/243 "О бюджете города Жезказган на 2023-2025 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 12 декабря 2023 года № 12/68
Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жезказганского городского маслихата "О бюджете города Жезказган на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года №33/243 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №176977) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 794 268 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 432 386 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 72 957 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 479 615 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 809 310 тысяч тенге;
2) затраты – 50 828 685 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17 802 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20 700 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 898 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 11 052 219 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 052 219 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 2 767 160 тысяч тенге;

Жезқазған қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 33/243 "2023-2025 жылдарға арналған Жезқазған қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2023 жылғы 12 желтоқсандағы № 12/68 шешімі
Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Жезқазған қаласының бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы №33/243 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176977 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 794 268 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 432 386 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 72 957 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 479 615 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16 809 310 мың теңге;
2) шығындар - 50 828 685 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 17 802 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 20 700 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –2 898 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 052 219 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 052 219 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 2 767 160 мың теңге;

погашения займов – 602 898 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 887 957 тысяч тенге."
приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Жезказганского городского маслихата Р. Капарова
Приложение 1 к решению
Жезказганского городского маслихата
от 12 декабря 2023 года
№ 12/68
Приложение 1 к решению
Жезказганского городского маслихата

қарыздарды өтеу – 602 898 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 887 957 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшасы осы шешімнің 1, 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қалалық мәслихатының төрағасы Р. Капарова
Жезқазған қалалық мәслихатының
2023 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 12/68
шешіміне 1 қосымша
Жезқазған қалалық мәслихатының

1839
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
90638
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
336063
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
446529
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
43063
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25647
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
25647
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
105994
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
105994
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
71921
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1706
021
Капитальные расходы государственного органа
3500
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
25867
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помошь
3000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
25328064
1
Жилищное хозяйство
6141467
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4687696
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
4110526
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
577170
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
897038
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства
205195
003
Капитальные расходы государственного органа
326740
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда
311383
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
53720
816
Отдел жилищных отношений и жилищной инспекции района (города областного значения)
556733
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
89569
003
Капитальные расходы государственного органа

1839
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
90638
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
336063
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
446529
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
43063
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25647
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
25647
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
105994
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
105994
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71921
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1706
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3500
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
25867
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
3000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
25328064
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6141467
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4687696
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
4110526
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
577170
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі
897038
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
205195
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
326740
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
311383
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
53720
816
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
556733
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89569
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

3600000
11
Реконструкция внутригородских водопроводных сетей г.Жезказган, 2 очередь
250000
12
Реконструкция внутригородских водопроводных сетей г.Жезказган, 3 очередь
50000
Бюджетные кредиты, в том числе:
2767160
13
Строительство многоквартирного жилого дома по адресу: город Жезказган, Западный жилой район, проспект Алашахана 34З (без наружных инженерных сетей)
1233079
14
Строительства 5-ти этажного 30-квартирного жилого дома по адресу: г. Жезказган, ул. Гагарина 70/1
223438
15
Строительства 5-ти этажного 30-квартирного жилого дома по адресу: г. Жезказган, ул. Гагарина 70/3
265391
16
Строительство многоэтажного жилого дома по пр. Алашахана, 34М, город Жезказган (привязка)
1024552
17
Реализация мер социальной поддержки специалистов
20700

3600000
11
Жезқазған қаласының қалаішілік су құбыры желілерін қайта жаңарту (II кезек).
250000
12
Жезқазған қаласының қалаішілік су құбыры желілерін қайта жаңарту (III кезек).
50000
Бюджеттік кредит, оның іщінде:
2767160
13
Жезқазған қаласы, Батыс тұрғын ауданы, Алашахан даңғылы, 34З мекенжайы бойынша көп пәтерлі тұрғын үй салу (сыртқы инженерлік желілерсіз)
1233079
14
Жезқазған қаласы, Гагарин көшесі, 70/1 мекенжайы бойынша 5 қабатты 30 пәтерлі тұрғын үй салу
223438
15
Жезқазған қаласы, Гагарин көшесі, 70/3 мекенжайы бойынша 5 қабатты 30 пәтерлі тұрғын үй салу
265391
16
Жезқазған қаласы, Алашахан даңғылы, 34М бойынша көп қабатты тұрғын үй құрылысы (байланыстыру)
1024552
17
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
20700