О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 26 декабря 2022 года № 23-122 "О бюджете города Текели на 2023-2025 годы"
Решение маслихата города Текели области Жетісу от 25 апреля 2023 года № 3-11
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата "О бюджете города Текели на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 23-122 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 177359) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы 6 762 311 тысяч тенге:
налоговые поступления 1 030 521 тысяча тенге;
неналоговые поступления 20 894 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 42 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5 668 596 тысяч тенге;
2)затраты 7 202 613 тысячи тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 576 149 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 577 615 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 1 466 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Текелі қалалық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 23-122 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 3-11 шешімі
ШЕШТІ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 23-122 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 177359 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 6 762 311 мың теңге:
салықтық түсімдер 1 030 521 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 20 894 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 42 300 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 668 596 мың теңге;
2)шығындар 7 202 613 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 576 149 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 577 615 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 1 466 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5)дефицит (профицит) бюджета (-) 1 016 451 тысяча тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 016 451 тысяча тенге:
поступление займов 577 615 тысяч тенге;
погашение займов 32 034 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 470 870 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Текелийского городского маслихата Б. Тугулбаев

5)бюджет тапшылығы (профицитi) (-) 1 016 451 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 016 451 мың теңге:
қарыздар түсімі 577 615 мың теңге;
қарыздарды өтеу 32 034 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 470 870 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының төрағасы Б. Тугулбаев

639
006
Оказание жилищной помощи
7 789
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
39 729
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
994
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
91 754
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
127 029
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
44 079
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
14 400
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
14 400
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
137 784
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
132 784
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37 063
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 172
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
16 798
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
74 751
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
5 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
5 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 595 539
1
Жилищное хозяйство
1 636 229
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
752 199
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
719 723
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
32 476
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
884 030
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан

639
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7 789
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
39 729
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
994
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
91 754
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
127 029
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
44 079
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
14 400
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
14 400
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
137 784
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
132 784
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 063
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 172
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
16 798
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
74 751
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
5 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 595 539
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 636 229
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
752 199
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
719 723
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
32 476
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
884 030
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету