Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по Коксускому району
Решение Коксуского районного маслихата области Жетісу от 16 ноября 2023 года № 13-55. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата области Жетісу от 9 февраля 2024 года № 19-76
Сноска. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата области Жетісу от 09.02.2024 № 19-76 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 181 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 184104), маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов по Коксускому району в размере 0,2 (ноль целых две десятых) месячного расчетного показателя.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Коксуского района Ж. Бейсенбай

Көксу ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы
Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 қарашадағы № 13-55 шешімі. Күші жойылды - Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 9 ақпандағы № 19-76 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 09.02.2024 № 19-76 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-10 тармағына, Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 14 шілдедегі № 181 "Шетелдіктер үшін туристік жарна төлеу қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 184104 болып тіркелген), Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы бойынша туристерді орналастыру орындарында шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері 0,2 (нөл бүтін оннан екі) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының төрағасы Ж. Бейсенбай