О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Талаптан на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 34/19
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 16 мая 2023 года № 3/43
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Талаптан на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 34/19 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции.
"1. Утвердить бюджет сельского округа Талаптан на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 194 105 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 620 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 34 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 189 451 тысяч тенге;
2) затраты – 196 468,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - -2363,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2363,2 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;

Шиелі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы "Талаптан ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 34/19 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 мамырдағы № 3/43 шешімі
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шиелі аудандық мәслихатының "Талаптан ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 34/19 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Талаптан ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 194 105 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 620 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 34 мың теңге;
трансферттер түсімі – 189 451 мың теңге;
2) шығындар – 196 468,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2363,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2363,2 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;

используемые остатки бюджетных средств – 2363,2 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводятся в действие с 1 января 2023 года
Председатель Шиелийского районного маслихата А.Жандарбеков
Приложение к решению
Шиелийского районного маслихата
от 16 мая 2023 года № 3/43
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 26 декабря 2022 года № 34/19
Бюджет сельского округа Талаптан на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2363,2 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихат төрағасы А.Жандарбеков
Шиелі аудандық мәслихатының
2023 жылғы 16 мамырдағы
№ 3/43 шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 34/19 шешіміне 1-қосымша
Талаптан ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы