2024 - 2026 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 11/70 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3 тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Мұнайлы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №10/62 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №191659 болып тіркелген) сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 26.01.2024 № 12/75 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. 2024-2026 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 326 759,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 225 098,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 19,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 232 810,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 868 832,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 601 049,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -274 289,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 274 289,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 274 289,6 мың теңге.
Ескерту. 1 -тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 26.04.2024 № 15/88 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар, ауылдық округтердің бюджеттеріне 468 657,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Атамекен ауылдық округіне – 20 128,0 мың теңге;
Басқұдық ауылдық округіне – 82 400,0 мың теңге;
Батыр ауылдық округіне – 47 994,0 мың теңге;

О бюджетах сел, сельских округов на 2024 - 2026 годы
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 26 августа 2023 года № 11/70.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 января 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мунайлинского районного маслихата от 22 декабря 2023 года №10/62 "О районном бюджете на 2024-2026 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №190115), Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 26.01.2024 № 12/75 (вводится в действие с 01.01.2024).
1. Утвердить бюджеты сел, сельских округов на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 326 759,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 225 098,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 19,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 232 810,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 868 832,0 тысячи тенге;
2) затраты – 2 601 049,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 274 289,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 274 289,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 274 289,6 тысяч тенге.";
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 26.04.2024 № 15/88 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что из районного бюджета на 2024 год в бюджеты сел, сельских округов выделена субвенция в сумме 468 657,0 тысяч тенге, в том числе:
сельского округа Атамекен – 20 128,0 тысяч тенге;
сельского округа Баскудык – 82 400,0 тысяч тенге;
сельского округа Батыр – 47 994,0 тысячи тенге;

Баянды ауылына – 53 529,0 мың теңге;
Дәулет ауылдық округіне – 58 102,0 мың теңге;
Қызылтөбе ауылдық округіне – 158 933,0 мың теңге;
Маңғыстау ауылына – 47 571,0 мың теңге.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы аудандық мәслихаты төрағасының өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы Д. Шамшадинов
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2023 жылғы 28 желтоқсандағы
№11/70 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Атамекен ауылдық округінің бюджеті

села Баянды – 53 529,0 тысяч тенге;
сельского округа Даулет – 58 102,0 тысячи тенге;
сельского округа Кызылтобе – 158 933,0 тысячи тенге;
села Мангистау – 47 571,0 тысяча тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Временно осуществляющий полномочия председателя Мунайлинского районного маслихата Д. Шамшадинов
Приложение 1
к решению Мунайлинского
районного маслихата
от 28 декабря 2023 года №11/70
Бюджет сельского округа Атамекен на 2024 год