О внесении изменения в решение маслихата от 29 сентября 2020 года № 539 "Об утверждении Правил выпаса сельскохозяйственных животных по Костанайской области"
Решение маслихата Костанайской области от 1 сентября 2023 года № 52
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Костанайской области "Об утверждении Правил выпаса сельскохозяйственных животных по Костанайской области" от 29 сентября 2020 года № 539 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9480) следующее изменение:
в Правилах выпаса сельскохозяйственных животных по Костанайской области, утвержденных указанным решением:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. При определении мест выпаса и прогона сельскохозяйственных животных предусматриваются и осуществляются мероприятия по сохранению среды обитания и условий размножения объектов животного мира путей миграции и мест концентрации животных, а также обеспечивается неприкосновенность участков, представляющих особую ценность в качестве среды обитания диких животных в соответствии с пунктом 1 статьи 17 Закона Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира".".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Костанайского областного маслихата С. Ещанов

Мәслихаттың 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 539 "Қостанай облысы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2023 жылғы 1 қыркүйектегі № 52 шешімі
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы мәслихатының 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 539 "Қостанай облысы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9480 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Қостанай облысы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың қағидаларында:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. "Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабының 1-тармағына сәйкес ауыл шаруашылығы жануарлары жайылатын және оларды айдап өтетiн жерлердi белгiлеу кезiнде жануарлар дүниесi объектiлерi мекендейтiн ортаны және олардың көбею жағдайларын, жануарлардың өрiс аудару жолдары мен шоғырланған жерлерiн сақтау жөнiндегi iс-шаралар көзделеді және жүзеге асырылады, сондай-ақ жабайы жануарлар мекендейтiн орта ретiнде ерекше құнды болып табылатын учаскелерге ешкiмнiң қол сұқпауы қамтамасыз етiледі".".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихатының төрағасы С. Ещанов