О бюджетах поселков Горняцкий и Качар на 2024-2026 годы
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 29 декабря 2023 года № 94.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Горняцкий на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 207 335,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 18 704,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 188 631,6 тысячи тенге;
2) затраты – 223 324,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15 989,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 989,1 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата города Рудного Костанайской области от 31.05.2024 № 142 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что объемы бюджетных субвенций, передаваемых из городского бюджета города Рудного в бюджет поселка Горняцкий, на 2024 год составляют 51 521,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что объемы бюджетных изъятий, передаваемых из бюджета поселка Горняцкий в городской бюджет города Рудного, на 2024 год составляют 0,0 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет поселка Качар на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 411 239,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 57 083,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 458,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 353 698,1 тысячи тенге;
2) затраты – 425 204,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Горняцк және Қашар кенттерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 94 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Рудный қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Горняцк кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 207 335,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 18 704,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 188 631,6 мың теңге;
2) шығындар – 223 324,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -15 989,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 989,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 31.05.2024 № 142 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Рудный қаласының 2024 жылға арналған қалалық бюджетінен Горняцк кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 51 521,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
3. Горняцк кентінің 2024 жылға арналған бюджетінен Рудный қаласының қалалық бюджетіне берілетін бюджеттік алып қоюлар көлемдері 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
4. Қашар кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 411 239,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 57 083,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 458,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 353 698,1 мың теңге;
2) шығындар – 425 204,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -13 965,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13 965,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения маслихата города Рудного Костанайской области от 31.05.2024 № 142 (вводится в действие с 01.01.2024).
5. Учесть, что объемы бюджетных субвенций, передаваемых из городского бюджета города Рудного в бюджет поселка Качар, на 2024 год составляют 168 247,0 тысяч тенге.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -13 965,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13 965,2 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 31.05.2024 № 142 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Рудный қаласының 2024 жылға арналған қалалық бюджетінен Қашар кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 168 247,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.

6. Учесть, что объемы бюджетных изъятий, передаваемых из бюджета поселка Качар в городской бюджет города Рудного, на 2024 год составляют 0,0 тысяч тенге.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель городского маслихата А. Искаков
Приложение 1
к решению маслихата
от 29 декабря 2023 года
№ 94
Бюджет посҰлка Горняцкий на 2024 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата города Рудного Костанайской области от 31.05.2024 № 142 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

6. Қашар кентінің 2024 жылға арналған бюджетінен Рудный қаласының қалалық бюджетіне берілетін бюджеттік алып қоюлар көлемдері 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
7. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы А. Искаков
Мәслихаттың
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 94 шешіміне
1-қосымша
Горняцк кентінің 2024 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 31.05.2024 № 142 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер