О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2022 года № 155 "О бюджетах поселка Тобол, сельских округов района Беимбета Майлина на 2023-2025 годы"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 9 июня 2023 года № 29
Маслихат района Беимбета Майлина РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах поселка Тобол, сельских округов района Беимбета Майлина на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 155 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176234) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Тобол на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 95 326,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 32 886,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 565,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 200,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 61 675,1 тысяч тенге;
2) затраты – 97 543,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 217,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 217,1 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Белинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 757,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 276,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 368,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21 113,1 тысяч тенге;
2) затраты – 29 877,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -120,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 120,2 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Калининского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 315 480,2 тысяч тенге, в том числе по:

Мәслихаттың 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 155 "Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2023 жылғы 9 маусымдағы № 29 шешімі
Аудан мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 155 "Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2023–2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176234 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тобыл кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 95 326,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 32 886,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 565,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 200,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 61 675,1 мың теңге;
2) шығындар – 97 543,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 217,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 217,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Белинский ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 757,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 276,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 368,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 21 113,1 мың теңге;
2) шығындар – 29 877,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -120,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 120,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Калинин ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 315 480,2 мың теңге, оның ішінде: