О реализации пилотного проекта по внедрению автоматизированного процесса предоставления листа о временной нетрудоспособности в электронном виде государственным служащим, прикрепленным к РГП "Больница Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан" на ПХВ и проживающим в городе Астана
Совместный приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 31 октября 2023 года № 160, Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 31 октября 2023 года № 212, Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 8 ноября 2023 года № 530/НҚ, Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 2 ноября 2023 года № 462 и Руководителя государственного учреждения "Медицинский центр Управления делами Президента Республики Казахстан" от 24 ноября 2023 года № 138
В соответствии со статьей 22 Закона Республики Казахстан "О государственных услугах", подпунктом 6) пункта 1 статьи 35, подпунктом 5) пункта 3 статьи 35-1 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", пунктом 14 Перечня нормативных правовых актов, не подлежащих государственной регистрации в органах юстиции, утвержденного приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 26 июня 2023 года № 408 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 32893) ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Реализовать с 27 ноября 2023 года до 1 апреля 2024 года пилотный проект по внедрению автоматизированного процесса предоставления листа о временной нетрудоспособности в электронном виде государственным служащим, прикрепленным к РГП "Больница Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан" и проживающим в городе Астана, за исключением лиц, обслуживающихся в первом поликлиническом отделении.
2. Службе управления персоналом (кадровой службе) государственных органов города Астаны получать из интегрированной информационной системы "Е-қызмет" лист о временной нетрудоспособности (за исключением листа о временной нетрудоспособности по беременности и родам) в электронном виде на государственных служащих, прикрепленных к РГП "Больница Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан" на ПХВ и проживающих в городе Астана, за исключением лиц, обслуживающихся в первом поликлиническом отделении.
3. Утвердить прилагаемый Алгоритм реализации пилотного проекта по внедрению автоматизированного процесса предоставления листа о временной нетрудоспособности (за исключением листа о временной нетрудоспособности по беременности и родам) в электронном виде государственным служащим, прикрепленным к РГП "Больница Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан" на ПХВ и проживающим в городе Астана, за исключением лиц, обслуживающихся в первом поликлиническом отделении.

"Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының ауруханасы" ШЖҚ РМК-ға бекітілген және Астана қаласында тұратын мемлекеттік қызметшілерге еңбекке уақытша жарамсыздық туралы парағын электрондық түрде ұсынудың автоматтандырылған процесін енгізу жөніндегі пилоттық жобаны іске асыру туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2023 жылғы 31 қазандағы № 160, Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2023 жылғы 31 қазандағы № 212, Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2023 жылғы 8 қарашадағы № 530/НҚ, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 2 қарашадағы № 462 және "Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының Медициналық орталығы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2023 жылғы 24 қарашадағы № 138 бірлескен бұйрығы
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 22-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына, 35-1-бабы 3-тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2023 жылғы 26 маусымдағы № 408 бұйрығымен (Нормативтік актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32893 болып тіркелген) бекітілген Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге жатпайтын нормативтік құқықтық актілер тізбесінің 14-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының ауруханасы" ШЖҚ РМК-ға бекітілген және бірінші емханалық бөлімшесінде қызмет алатын адамдарды қоспағанда Астана қаласында тұратын мемлекеттік қызметшілерге еңбекке уақытша жарамсыздық туралы парағын электрондық түрде ұсынудың автоматтандырылған процесін енгізу жөніндегі пилоттық жобаны 2023 жылғы 27 қарашадан бастап 2024 жылғы 1 сәуірге дейін іске асырсын.
2. Астана қаласы бойынша мемлекеттік органдарының персоналды басқару қызметі (кадр қызметі) "Е-қызмет" интеграцияланған ақпараттық жүйесінен еңбекке уақытша жарамсыздық туралы парағы (жүктілік пен босану бойынша еңбекке уақытша жарамсыздық туралы парақты қоспағанда), "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының ауруханасы" ШЖҚ РМК-ға бекітілген және бірінші емханалық бөлімшесінде қызмет алатын адамдарды қоспағанда Астана қаласында тұратын мемлекеттік қызметшілерге еңбекке уақытша жарамсыздық туралы парағы электрондық түрде берілсін.
3. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының ауруханасы" ШЖҚ РМК-ға бекітілген және бірінші емханалық бөлімшесінде қызмет алатын адамдарды қоспағанда Астана қаласында тұратын мемлекеттік қызметшілерге еңбекке уақытша жарамсыздық туралы парағын электрондық түрде ұсынудың автоматтандырылған процесін енгізу жөніндегі пилоттық жобаны іске асыру алгоритмі бекітілсін.

4. Департаменту развития электронного здравоохранения Министерства здравоохранения Республики Казахстан обеспечить:
1) в течение пяти календарных дней со дня принятия настоящего приказа направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа возложить на руководителей аппарата здравоохранения, труда и социальной защиты населения, цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан, заместителя председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы.
6. Настоящий совместный приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
_________________А. Гиният
Министр труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
____________ С. Жакупова
Председатель Агентства
Республики Казахстан по
делам государственной службы
_____________Д. Жазықбай
Руководитель ГУ "Медицинский
центр Управления делами
Президента Республики Казахстан"
_________________ А. Цой
Министр цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности Республики Казахстан
_________________ Б. Мусин
Утвержден
совместным приказом
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 31 октября 2023 года № 160
Министра труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
от 2 ноября 2023 года № 462
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по делам государственной службы
от 31 октября 2023 года № 212
Руководителя ГУ
"Медицинский центр
Управления делами
Президента
Республики Казахстан"
от 24 ноября 2023 года № 138
Министра цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
от 8 ноября 2023 года № 530 /НҚ
Алгоритм реализации пилотного проекта по внедрению автоматизированного процесса предоставления листа о временной нетрудоспособности (за исключением листа о временной нетрудоспособности по беременности и родам) в электронном виде государственным служащим, прикрепленным к РГП "Больница Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан" на ПХВ и проживающим в городе Астана
Глава 1. Общие положения
1. Настоящий Алгоритм реализации пилотного проекта по внедрению автоматизированного процесса предоставления листа о временной нетрудоспособности (за исключением листа о временной нетрудоспособности по беременности и родам) в электронном виде государственным служащим, прикрепленным к РГП "Больница Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан" на ПХВ и проживающим в городе Астана, за исключением лиц, обслуживающихся в первом поликлиническом отделении (далее – Алгоритм) определяет последовательность действий при реализации пилотного проекта по внедрению автоматизированного процесса предоставления листа о временной нетрудоспособности (за исключением листа о временной нетрудоспособности по беременности и родам) в электронном виде государственным служащим, прикрепленным к РГП "Больница Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан" на ПХВ и проживающим в городе Астана, за исключением лиц, обслуживающихся в первом поликлиническом отделении (далее – Пилотный проект).
2. В настоящем Алгоритме используются следующие основные понятия и сокращения:

4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Электрондық денсаулық сақтауды дамыту департаменті:
1) осы бұйрықты қабылданған күнінен бастап күнтізбелік бес күн ішінде оның көшірмесін электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберсін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастырсын.
5. Осы бірлескен бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау, Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі аппаратының басшыларына, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының орынбасарына жүктелсін.
6. Осы бірлескен бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі
________________А. Ғиният
Қазақстан РеспубликасыныңЕңбек және халықты әлеуметтікқорғау министрі______________ С. Жақыпова
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік қызмет істері
агенттігінің төрағасы
___________ Д. Жазықбай
"Қазақстан РеспубликасыПрезиденті Іс басқармасыныңМедициналық орталығы"ММ басшысы_____________ А. Цой
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі министрі
________________ Б. Мусин
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2023 жылғы 31 қазандағы
№160
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің
2023 жылғы 2 қарашадағы
№462
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері
агенттігінің төрағасы
2023 жылғы 31 қазандағы
№212
"Қазақстан Республикасы
Президенті Іс басқармасының
Медициналық орталығы"
ММ басшысы
2023 жылғы ___ __________
№_________
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі
министрінің
2023 жылғы 8 қарашадағы
№530/НҚ бірлескен бұйрығымен
бекітілген
"Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының ауруханасы" ШЖҚ РМК-ға бекітілген және Астана қаласында тұратын мемлекеттік қызметшілерге еңбекке уақытша жарамсыздық парағын (жүктілік пен босану бойынша уақытша еңбекке жарамсыздық парақты қоспағанда) электрондық түрде ұсынудың автоматтандырылған процесін енгізу жөніндегі пилоттық жобаны іске асыру алгоритмі
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының ауруханасы" ШЖҚ РМК-ға бекітілген және бірінші емханалық бөлімшесінде қызмет алатын адамдарды қоспағанда Астана қаласында тұратын мемлекеттік қызметшілерге еңбекке уақытша жарамсыздық парағын (жүктілік пен босану бойынша уақытша еңбекке жарамсыздық парақты қоспағанда) электрондық түрде ұсынудың автоматтандырылған процесін енгізу жөніндегі, пилоттық жобаны іске асыру алгоритмі (бұдан әрі – Алгоритм) "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының ауруханасы" ШЖҚ РМК-ға бекітілген және бірінші емханалық бөлімшесінде қызмет алатын адамдарды қоспағанда Астана қаласында тұратын мемлекеттік қызметшілерге еңбекке уақытша жарамсыздық парағын (жүктілік пен босану бойынша уақытша еңбекке жарамсыздық парақты қоспағанда) электрондық түрде ұсынудың автоматтандырылған процесін енгізу жөніндегі, пилоттық жобаны (бұдан әрі – Пилоттық жоба) іске асыру кезіндегі іс-қимылдардың реттілігін айқындайды.
1. Бұл алгоритмде мынадай негізгі ұғымдар мен қысқартулар қолданылады:

1) ИС "АПП" – информационная система "Амбулаторно- поликлиническая помощь", предназначенная для автоматизации процесса оказания медицинской помощи в организациях (на этапе) первичной медико-санитарной помощи;
2) МИС – медицинская информационная система;
3) ИИС "Е-қызмет" – интегрированная информационная система "Е-қызмет" предназначена для усовершенствования бизнес-процессов в системе управления персоналом государственной службы;
4) ШЭП – шлюз "Электронного правительства";
5) ВШЭП – внешний шлюз "Электронного правительства";
6) ФЛК – форматно-логический контроль;
7) пациент – государственный служащий, прикрепленный к РГП "Больница Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан" на ПХВ (далее – БМЦ) и проживающий в городе Астана, за исключением лиц, обслуживающихся в первом поликлиническом отделении, независимо от наличия или отсутствия у него заболевания или состояния, требующего оказания медицинской помощи.
Все иные термины, используемые в настоящем Алгоритме, используются в том значении, в котором они употребляются в Законах Республики Казахстан "О государственных услугах", "Об информатизации" и иных нормативных правовых актах.
Глава 2. Порядок реализации Пилотного проекта
3. Выдача и продление листа о временной нетрудоспособности, осуществление записи данных о состоянии здоровья пациента ведется медицинскими работниками БМЦ по городу Астана в МИС.
4. МИС после выдачи и продления листа о временной нетрудоспособности направляет сведения о листе временной нетрудоспособности в Единое хранилище данных ИС "АПП" посредством сервиса через ВШЭП/ШЭП.
5. ИС "АПП" посредством ШЭП получает данные от МИС, осуществляет проверку на соответствие ФЛК, записывает сведения в базу данных ИС "АПП". Перечень получаемых и передаваемых данных по листу о временной нетрудоспособности приведен в приложении к настоящему Алгоритму.
6. ИС "АПП" посредством ШЭП направляет запрос по ИИН в ИИС "Е-қызмет" (Сервис по предоставлению статуса государственного служащего, ключ сервиса: PepKyzmetP2503Sync) для получения сведений о статусе государственного служащего государственных органов для проверки ИИН пациента на наличие у него статуса "государственный служащий. При положительном ответе сервиса ИИС "Е-қызмет", ИС "АПП" отправляет сведения по листу о временной нетрудоспособности в ИИС "Е-қызмет" (Сервис получения сведений об открытии/продлении/закрытии больничного листа, ключ сервиса: EK_getStatusBL).
7. Полноту, подлинность, достоверность передаваемых данных, указанных в приложении к настоящему Алгоритму обеспечивают стороны информационного взаимодействия - владельцы сервиса, передающие информацию.

1) "АЕК" АЖ – медициналық-санитариялық алғашқы көмек ұйымдарында (сатысында) медициналық көмек көрсету процесін автоматтандыруға арналған "Амбулаториялық-емханалық көмек" ақпараттық жүйесі;
2) МАЖ – медициналық ақпараттық жүйе;
3) "Е-қызмет" ИАЖ (бұдан әрі - "Е-қызмет") – "Е-қызмет" интеграцияланған ақпараттық жүйесі мемлекеттік қызмет персоналын басқару жүйесіндегі бизнес-процестерді жетілдіруге арналған;
4) ЭҮШ – "Электрондық үкіметтің" шлюзі;
5) ЭҮСШ – "Электрондық үкіметтің" сыртқы шлюзі;
6) ФЛБ-форматты-логикалық бақылау;
7) пациент – бірінші емханалық бөлімшесінде қызмет алатын адамдарды қоспағанда, "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының ауруханасы" ШЖҚ РМК-ға (бұдан әрі - БМО) бекітілген және Астана қаласында тұратын мемлекеттік қызметші.
Осы Алгоритмде пайдаланылатын барлық өзге терминдер "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы", "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарында және өзге де нормативтік құқықтық актілерде қолданылатын мәнінде пайдаланылады.
2-тарау. Пилоттық жобаны іске асыру тәртібі
2. Еңбекке уақытша жарамсыздық туралы парақты беруді және ұзартуды, пациенттің денсаулық жағдайы туралы деректерді жазуды жүзеге асыруды Астана қаласы БМО медицина қызметкерлері МАЖ-да жүргізеді.
3. МАЖ еңбекке уақытша жарамсыздық парағын бергеннен және ұзартқаннан кейін еңбекке уақытша жарамсыздық парағы туралы мәліметтерді ЭҮСШ /ЭҮШ сервис "АЕК" АЖ деректерінің бірыңғай қоймасына жібереді.
4. "АЕК" АЖ ЭҮШ арқылы МАЖ-дан деректерді алады, ФЛБ сәйкестігін тексеруді жүзеге асырады, мәліметтерді "АЕК" АЖ дерекқорына жазады. Еңбекке уақытша жарамсыздық парағы бойынша алынатын және берілетін деректердің тізбесі осы Алгоритмге қосымшада келтірілген.
5. "АЕК" АЖ ЭҮШ арқылы ЖСН бойынша сұрау салуды "Е-қызмет" ААЖ-ға (мемлекеттік қызметші мәртебесін беру жөніндегі Сервис, сервис кілті: PepKyzmetP2503Sync) пациенттің ЖСН-у "мемлекеттік қызметші" мәртебесінің бар-жоғын тексеру үшін мемлекеттік органдардың мемлекеттік қызметшісінің мәртебесі туралы мәліметтер алу үшін жібереді. "Е-қызмет" ИАЖ сервисінің оң жауабы кезінде "АЕК" АЖ еңбекке уақытша жарамсыздық парағы бойынша мәліметтерді "Е-қызмет" ИАЖ-ға жібереді (аурухана парағын ашу/ұзарту/жабу туралы мәліметтерді алу сервисі, Сервис кілті: EK_getStatusBL).
6. Осы Алгоритмге қосымшада көрсетілген берілетін деректердің толықтығын, түпнұсқалығын, дұрыстығын ақпараттық өзара іс-қимыл тараптары-ақпаратты беретін сервис иеленушілері қамтамасыз етеді.
7. Ақпараттық жүйелер арасындағы интеграциялық өзара іс-қимыл дербес деректерге қол жеткізуді мемлекеттік бақылау сервисін міндетті түрде пайдалана отырып, электрондық үкіметтің ақпараттандыру объектілерін интеграциялаудың белгіленген қағидаларына сәйкес қатаң жүзеге асырылады.

8. Интеграционное взаимодействие между информационными системами осуществляется при обязательном использовании государственного сервиса контроля доступа к персональным данным, и при строгом соблюдении Правил интегарции объектов информатизации "электронного правительства".
9. Иные условия выдачи и продления листа о временной нетрудоспособности пациенту, не урегулированные настоящим Алгоритмом, регламентируются Правилами проведения экспертизы временной нетрудоспособности, а также выдачи листа или справки о временной нетрудоспособности, утвержденными приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 18 ноября 2020 года № ҚР ДСМ-198/2020 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 21660).
Приложение
к Алгоритму реализации
пилотного проекта по внедрению
автоматизированного процесса
предоставления листа о
временной нетрудоспособности
(за исключением листа о
временной нетрудоспособности
по беременности и родам) в
электронном виде
государственным служащим,
прикрепленным к РГП
"Больница Медицинского
центра Управления делами
Президента Республики
Казахстан" на ПХВ и
проживающим в городе Астана
Перечень получаемых и передаваемых данных по листу о временной нетрудоспособности
1. Номер и серия больничного листа.
2. Статус.
3. Тип (Первичный/продолжение листка/закрытие).
4. Пол.
5. Наименование и адрес медицинской организации.
6. Дата выдачи.
7. Возраст.
8. ФИО.
9. Место работы.
10. Должность.
11. МКБ-10.
12. Заключительный код МКБ-10.
13. Вид временной нетрудоспособности.
14. Возраст больного ребенка.
15. Название заболевания ребенка по МКБ-10.
16. Название заболевания ребенка по МКБ-10 при карантине.
17. Дата начала и дата завершения путевки на санаторно-курортное лечение.
18. Тип режима (амбулаторный, стационарный).
19. Отметки о нарушении режима.
20. ФИО врача.
21. Период нахождения в стационаре.
22. Период временного нахождения на другой работе.
23. ФИО главного врача.
24. Направлен на МСЭ.
25. ФИО врача, направившего на МСЭ.
26. Дата освидетельствования.
27. Экспертное заключение.
28. ФИО начальника отдела МСЭ.
29. Период освобождения от работы.
30. Должность врача.
31. ФИО врача.
32. Должность врача.
33. ФИО врача.
34. Приступить к работе.
35. Выдан новый лист.
36. Должность врача.
37. ФИО врача.
38. МИС-Отправитель.

8. Осы Алгоритммен реттелмеген пациентке еңбекке уақытша жарамсыздық туралы парақты берудің және ұзартудың өзге де шарттары Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 18 қарашадағы № ҚР ДСМ-198/2020 бұйрығымен (Нормативтік актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21660 болып тіркелген) бекітілген Еңбекке уақытша жарамсыздыққа сараптама жүргізу, сондай-ақ еңбекке уақытша жарамсыздық парағын немесе анықтамасын беру қағидаларымен регламенттеледі.
"Қазақстан Республикасы
Президентінің Іс басқармасы
Медициналық орталығының
ауруханасы" ШЖҚ РМК-ға
бекітілген және Астана қаласында
тұратын мемлекеттік қызметшілерге
еңбекке уақытша жарамсыздық
парағын (жүктілік пен босану
бойынша уақытша еңбекке
жарамсыздық парақты қоспағанда)
электрондық түрде ұсынудың
автоматтандырылған процесін
енгізу жөніндегі пилоттық жобаны
іске асыру алгоритміне
қосымша
Еңбекке уақытша жарамсыздық парағы бойынша алынатын және берілетін деректердің тізбесі
1. Еңбекке уақытша жарамсыздық парағының нөмірі мен сериясы
2. Мәртебесі
3. Түрі (бастапқы / парақтың жалғасы/жабылуы).
4. Жынысы.
5. Медициналық ұйымның атауы мен мекенжайы.
6. Берілген күні.
7. Жасы.
8. ТАӘ.
9. Жұмыс орны.
10. Лауазымы.
11. АХЖ-10.
12. АХЖ-10 қорытынды коды.
13. Еңбекке уақытша жарамсыздық түрі.
14. Науқас баланың жасы.
15. АХЖ-10 бойынша баланың ауруының атауы.
16. Карантин кезінде баланың АХЖ-10 бойынша ауруының атауы.
17. Санаторийлік-курорттық емделуге жолдаманың басталу күні және аяқталу күні.
18. Режим түрі (амбулаториялық, стационарлық).
19. Режимнің бұзылуы туралы белгілер.
20. Дәрігердің ТАӘ.
21. Стационарда болу кезеңі.
22. Басқа жұмыста уақытша болу кезеңі.
23. Бас дәрігердің ТАӘ.
24. МӘС-ке жіберілді.
25. МӘС-ке жіберген дәрігердің ТАӘ.
26. Куәландыру күні.
27. Сараптамалық қорытынды.
28. МӘС бөлімі бастығының ТАӘ.
29. Жұмыстан босату кезеңі.
30. Дәрігер лауазымы.
31. Дәрігердің ТАӘ.
32. Дәрігер лауазымы.
33. Дәрігердің ТАӘ.
34. Жұмысқа кірісу.
35. Жаңа парақ берілді.
36. Дәрігер лауазымы.
37. Дәрігердің ТАӘ.
38. МАЖ-жіберуші.