О внесении изменений в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2022 года № 19/1 "Об утверждении Кызылжарского районного бюджета на 2023-2025 годы"
Решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 июля 2023 года № 4/1
Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Кызылжарского районного бюджета на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 19/1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Кызылжарский районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 565 472 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 880 728 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28 916 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 109 907 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 545 921 тысяч тенге;
2) затраты – 5 626 917,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 137 572 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 227 700 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 90 128 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -199 017,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 199 017,8 тысяч тенге:
поступление займов – 227 700 тысяч тенге;
погашение займов – 90 128 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 61 445,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 19/1 "2023-2025 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 шілдедегі № 4/1 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 19/1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджет осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 565 472 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 880 728 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28 916 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 109 907 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 545 921 мың теңге;
2) шығындар – 5 626 917,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 137 572 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 227 700 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 90 128 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -199 017,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 199 017,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 227 700 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 90 128 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 61 445,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.