О признании утратившими силу некоторых постановлений
Постановление акимата города Арыс Туркестанской области от 15 сентября 2023 года № 487
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата города Арыс от 21 ноября 2022 года № 687 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2023 год";
2) постановление акимата города Арыс от 28 ноября 2022 года № 701 "Об установлении квоты рабочих мест на 2023 год для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц, освобожденных из мест лишения свободы города Арыс".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Курманбекова Г.

Кейбір қаулылардың күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 15 қыркүйектегі № 487 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың:
1) Арыс қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 21 қарашадағы № 687 "2023 жылға арналған мүгедектігі бар адамдар үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы;
2) Арыс қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 28 қарашадағы № 701 "Арыс қаласының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2023 жылға арналған жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күштері жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Г.Құрманбекова