О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 23 декабря 2022 года № 24/232-VІІ "О городском бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 21 декабря 2023 года № 11/48-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата "О городском бюджете на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года №24/232-VІІ (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №176223, опубликованного в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 декабря 2022 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Туркестан на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 98 354 913 тысяч тенге:
налоговые поступления – 19 443 090 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 279 135 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 114 648 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65 518 040 тысяч тенге;
2) затраты – 90 875 555 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 287 157 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 287 157 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 7 192 201 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – - 7 192 201 тысяч тенге:
поступление займов – 3 700 000 тысяч тенге;
погашение займов – 11 000 000 тысяч тенге;

Түркістан қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/232-VІІ "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 11/48-VIII шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Түркістан қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы №24/232-VІІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №176223 нөмірімен тіркелген, 2022 жылғы 29 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Түркістан қаласының 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 98 354 913 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 19 443 090 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 279 135 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 114 648 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 65 518 040 мың теңге;
2) шығындар – 90 875 555 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 287 157 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 287 157 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 7 192 201 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – - 7 192 201 мың теңге:
қарыздар түсімі – 3 700 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 000 000 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 107 799 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель городского маслихата Г.А.Сарсенбаев
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского маслихата
от 21 декабря 2023 года №11/48-VIІI
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского маслихата
от 23 декабря 2022 года №24/232-VII
Городской бюджет на 2023 год
Категория
тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1. Доходы

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 107 799 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы Ғ.А.Сарсенбаев
Түркістан қалалық мәслихатының
2023 жылғы 21 желтоқсандағы
№11/48-VIІІ шешіміне 1 қосымша
Түркістан қалалық мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№24/232-VIІ шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы
мың теңге
1.Кірістер