О признании утратившим силу решения маслихата района Бәйтерек от 16 августа 2023 года № 6-26 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по району Бәйтерек"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 24 ноября 2023 года № 9-25
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Бәйтерек от 16 августа 2023 года №6-26 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по району Бәйтерек".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Н.Хайруллин

"Бәйтерек ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" Бәйтерек ауданы мәслихатының 2023 жылғы 16 тамыздағы № 6-26 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы мәслихатының 2023 жылғы 24 қарашадағы № 9-25 шешімі
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Бәйтерек ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Бәйтерек ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" Бәйтерек ауданы мәслихатының 2023 жылғы 16 тамыздағы № 6-26 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Н.Хайруллин