О районном бюджете на 2025-2027 годы
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2024 года № 8С25-2.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 883 444,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 500 631,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 380, тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 360 433,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 884 851,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 34 130,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 45 218,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 087,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -35 538,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 35 538,2 тысяч тенге:
поступление займов – 45 218,0 тысяч тенге;
погашение займов – 11 087,5 тысяч тенге;

2025 - 2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 8С25-2 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 – 2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 883 444,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 500 631,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 380,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 360 433,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 884 851,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 34 130,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 45 218,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 087,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -35 538,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 35 538,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 45 218,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 087,5 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 1 407,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 31.03.2025 № 8С28-4 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрена из областного бюджета субвенция на 2025 год в сумме 710 276,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам сел и сельских округов, в сумме 137 362,0 тысячи тенге, в том числе:
село Абай

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 407,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 31.03.2025 № 8С28-4 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 2025 жылға 710 276,0 мың теңге сомасында субвенция қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауыл және ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін 137362,0 мың теңге сомасындағы субвенция көлемінің қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
Абай ауылы

5. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
6. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2025 год предусмотрены целевые трансферты бюджетам сельских округов и сел, согласно приложению 6.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.

5. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, 5-қосымшаға сәйкес.
Көрсетілген нысаналы трансферттер сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.
6. 2025 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында ауылдық округтер мен ауылдардың бюджеттеріне 6-қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттердің көзделгені ескерiлсiн.
Көрсетілген нысаналы трансферттер сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.

7. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрены суммы погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 12 191,0 тысяч тенге.
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2025 год в сумме 2 000,0 тысяч тенге.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Егиндыкольского районного маслихата К.Шинтемиров
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного маслихата

7. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсетуді іске асыру үшін бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарызды өтеу сомалары 12 191,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
8. Жергілікті атқарушы органның 2025 жылға арналған резерві 2 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
9. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл аудандық мәслихатының төрағасы Қ.Шынтеміров
Егіндікөл аудандық
мәслихатының

от 24 декабря 2024 года
№ 8С25-2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2025 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
58 200,0
Целевые текущие трансферты
12 982,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
1 191,0
На выплату государственной адресной социальной помощи

2024 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 8С25-2 шешіміне4 қосымша
2025 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
58 200,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
12 982,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
1 191,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге