О признании утратившим силу решение Балхашского районного маслихата от 12 марта 2024 года № 17-62 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2024 год по Балхашскому району
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 25 апреля 2024 года № 19-77
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Балхашского районного маслихата "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2024 год по Балхашскому району" от 12марта 2024 года № 17-62.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель маслихата К.Омаров

Балқаш ауданы маслихатының 2024 жылғы 12 наурыздағы "Балқаш ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2024 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" №17-62 шешімінің күшін жою туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 сәуірдегі № 19-77 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 5– тармағына құқықтық актілер туралы Қазақстан Республикасының заңының 27 бабына сәйкес, Балқаш ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 наурыздағы "Балқаш ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2024 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" №17-62 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы К.Омаров